Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha megkér titeket egy fiatal,...

Ha megkér titeket egy fiatal, hogy menjetek be nekik dohányboltba, mit válaszoltok?

Figyelt kérdés
Én bemegyek nekik. Nem azért mert támogatni akarom a káros szenvedélyüket, vagy hogy lehúzzam őket. Egyszerűen csak én is voltam fiatal, és örültem ha valaki megvette a cigit nekem. Szerintem ha most én nemet mondok, ne adj isten fejmosást tartok hogy milyen káros (amit ívesen lefognak tojni), azzal max azt érem el hogy a következő ember megy be nekik. A fiatalok alatt persze nem 10 évesekre gondolok, hanem 15-17 éves korosztályra.
2022. okt. 6. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is bemegyek nekik.dohányosként tudom milyen szar ha nincs cigije
2022. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Fideszes válasza:
100%
Nem tudom, engem nem szoktak megkérni. Egyszer kértek meg, bementem nekik. 26 vagyok, és mikor én voltam 15-16-17, akkor a Széll Kálmán téren volt egy trafik ahol mindig kiadták a cigit, pedig tudták hogy kor alattiak lehetünk. Kék viceroyt vettem általában. :D
2022. okt. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én bemegyek mindig, feltéve, hogy azért legalább 15-16 éves. Az utánam jövő úgyis bemenne, akkormeg mi értelme elutasítani.
2022. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bementem egyszer, de már megbántam , mert nem dohányzom, és nem tudtam hogy van vagy ezer féle. Elfelejtettem hogy milyen cigi fajtákat sorolt fel. Kár, hogy nem írt bevásárlólistát.
2022. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Huu a kék viceroy.....jó cigi volt
2022. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fideszes válasza:
87%

Igen :D mondjuk én régen csak a társaság miatt szívtam, nem élveztem a cigizést soha.. manapság meg néha az ideg miatt.


26/n

Szilvi.

2022. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.... Bárcsak én se juthattam volna cigihez kamaszkoromban... Nem füstölnék még a mai napig is. Azok akik felnőttként is dohányoznak, szinte kivétel nélkül kamaszkorukban szoktak rá a cigire, nagyon veszélyeztetett korosztály. Persze most még menő, de el sem tudják képzeni hogy pár évtized múlva mekkora szívás lesz ez nekik, és milyen nehéz lesz tőle megszabadulni ha egyátalán meg tudnak. Addig pedig rámegy az egészségük és eegy rakás pénzük.
2022. okt. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem követek el bűncselekményt. Fiatalkorúak gondatlan veszélyeztetésével vádolhatnak meg. És ma már nem menő dolog a bagózás. Nem sikkes.
2022. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt szoktam mondani, hogy csak kóláért megyek be. Nem veszek senkinek, oldják meg. Nekem senki sem vett anno, én sem veszek senkinek.

26F

2022. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
100%
Nem.
2022. okt. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!