Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Menyii idő alatt tudok leszokn...

Menyii idő alatt tudok leszokni? Ti akik már leszoktatok menyi idő alatt ment nektek?

Figyelt kérdés
én már 1éve és 5-6honapja dohányhzom és most eldöntöttem h leszokok menyi idő alatt menne kb..?
2010. szept. 27. 05:37
 1/9 anonim válasza:
Nem nehéz abbahagyni. Én már ötször abbahagytam.
2010. szept. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nem idő kérdése, hanem akaraterőé. El kell dönteni, hog ymost azonnal , itt leteszem és kész. Ha csak halogatod, meg ilyen olyan tapasszal kúrálod magad, nem biztos, hogy sikerül.

Apósom láncdohányos volt és amikor egyik nap belenézett a szekrénybe, látta, hogy mennyi cigit szív, kétségbeesett és azonnal letette, azóta, már 30 éve nem gyújtott rá. Egy dobozt azóta is meghagyott a szekrénybe, hogy tudjam ha akarna még most is rágyújthatna, de hála az égnek nem akar.

Az utána lévő 3 hónap volt a legrosszabb, a tüdeje 3-4 év alatt tisztult ki.

2010. szept. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1 nap alatt le lehet szokni. Én időszakosan dohányzok, szóval csak kevesebb ideig, és mindig 1 nap alatt abbahagyom, nincs ilyen problémám, hogy le kell szoknom.
2010. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kösz a válaszotokat, de ez már fügősség eza az 1év és 5-6 honap? de amugy naponta 1dobozzal szivok
2010. szept. 27. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:
1 éve cigizem, és megfogadtam h szeptember elsején leszokom, sikerült, néha néha egy egy szál, tehát még dohányzom :/
2010. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7 év dohányzás után nem tudom hanyadszorra sikerült le tennem 14 hónapja és elértem azt, hogy undorodok tőle. Nem használtam ehhez semmit egyszerűen nem kellett, és ebbe segített, hogy nyári kánikula idején nem bírtam a cigit. Ez ment 1 hétig és onnan elhatároztam, hogy megpróbálom megtartani. Eltelt 1 hónap 2 hónap 6 hónap 1 év stb... és manapság már az a divat ki bírja cigi nélkül. Ami még neked segíthet, hogy egy doboz cigi árából rendesen meg tudsz kajálni egy nap. Ez legyen előtted!
2010. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
akarattól függ. én pld. 23 éve eldobtam fél doboz filtolt, mert megköhögtetett. azóta egy szál cigi nemvolt a számba. akarat-akarat hajrá.
2010. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Valóban csak akarat kérdése, hülye aki mást mond. Eldöntöd, de komolyan eldöntöd, és kész. Nekem is így sikerült! Azóta kívánatosabbnak és szebbnek érzem magam :D
2010. szept. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na!sikerült a leszokás?
2011. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!