Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már rá eset nállatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rá eset nállatok fiúknál, hogy egy lány miatt leszoktatok a fűről/drogról?

Figyelt kérdés
Ha szerettétek valamennyire,vagy tetszett nektek stb...megtettétek?Hogy sikerült?
2011. okt. 6. 22:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Meg a levegöröl,nem???
2011. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a motort lehet drognak nevezni, ebben az esetben nem, és nem is fogok:D
2011. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Sima cigiről, nem tudom mennyire tartozik ide. Azt mondta zavarja, nagyon. Gondoltam ne ezen múljon már, eleinte csak akkor nem cigiztem amikor együtt voltunk, később pedig "teljesen" leálltam.


Azért írom idézőjelbe, mert teljesen nem lehet szerintem leállni. Heti néhány szálnál viszont akkor se szívok többet, ha nagyon sz*r kedvem van. Pedig már a barátnőm sincs meg.


26/F

2011. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
örülnék neki ha csak cigizne:))) de sajnos nemazzal van a baj...
2011. okt. 6. 22:45
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Addig örülj amég nem f@szt szív
2011. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom olyannal szóba se állj! :)

Egyébként ilyen téren nem fogsz hallgatni rám, de majd sajnos előbb utóbb (remélhetőleg előbb) rájössz, hogy miért ne!

Azért elmondom az okát. Te mindig csak a második leszel. Az ő életébe csakis a drog az első. minnél keményebben nyomja annál jobban! Ha csak füvezik azzal még nincs nagy probléma, de ha már mást is csinál akkor gáz van. Sajnos ez ilyen, nekem már volt több ilyen barátom. Én nem szeretem az ilyet így előbb mindig hazudtak, h nem csinálnak semmit aztán végül kiderült és kiábrándultam. Azóta is csinálják és zuhannak lefele a leejtőn!

2011. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát...először is, nem tudom miért állsz le ilyenekkel...nem bántásból mondom. Másodszor: sohase szoknak le lányok miatt, sőt, még jól ki is nevet beállva, h mit szólnál, hogy te ezt látnád. Van ilyen ismerősöm, nem is egy, sajnos. A lány szemébe persze puncsolnak, gogy jaj, 2 hete nem szivtak, ők nem függők. Harmadszor: ha tudja, h ezt te elitéled, és b*szik rá, akkor a fene megeszi az egészet. Egy rendes lányt már lebeszéltem nemrég egy ilyen tuslóról, utána meg is köszönte szépen...már találkozott egy normális sráccal. Remélem, te is jól döntesz. Persze nem tudom milyen a srác alapból, de nyilván téged zavar a drogozása, hisz azért kérdezte...úgyhogy ez a helyzet. Remélem, segitettem neked, és bocs, ha esetleg elszomoritottalak...:/
2011. okt. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...bocs a hibákért,nagyon gyorsan irtam. A lényeg sztem érthető volt:)
2011. okt. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én mikor a cigit letettem akkor még a barátnőm sem hitte el hogy leteszem...nos már 2 éve nem dohányzok...

Volt már rá példa hogy mikor dohányoztam és olyan csajom volt aki nem cigizett az elött titkoltam egy darabig...de kevés nő van aki nem cigizik...

2011. okt. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:39

Én sem fogok arról leszokni!!! :)

2011. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!