Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Titeket megbotránk...

Dohányosok! Titeket megbotránkoztat, ha egyesek óvintézkedéseket tesznek hogy, ne érezzék a füstötöket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például az arc eltakarására, orrfújás imitálására papírzsepivel, vagy a levegő erőteljes kifújására, látványos kitérőkre. Mennyire lehet sértő ez, vagy nevetséges? Vagy megértitek?

2022. okt. 8. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem botránkoztatott meg, míg dohányos voltam. Sőt, én magam tettem arról, hogy ne érezzék a füstöt, értsd: kimentem az udvarra, távolabb mentem tőlük, és így tovább.

Két éve letettem a cigit, és most már kimondottan zavar a füst, így én is hálás vagyok, ha a dohányos nem mellettem fújja a füstöt.

2022. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ja hogy még a dohányosnak kéne megsértődni, hogy más nem akarja beszívni a füstöt?
2022. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem botránkoztat meg mivel próbálom kerülni az ilyen helyzeteket. Ha várakozok valahol, akkor távolabb megyek, zárt térben nem gyújtok rá. Sőt dohányosként engem is zavar, ha valaki más füstje pont az arcomba jön.
2022. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha valaki orra alá fingasz, akkor is te sértődsz meg azon ha szerencsétlen delikvens "óvintézkedéseket tesz"?
2022. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
# 4-es: jó kérdés, ott a pont!
2022. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én igen, nem értem miért kell óvintézkedés. Nem olyan káros ám a cigi mint ahogyan azt sokan beállítják.
2022. okt. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Én igen, nem értem miért kell óvintézkedés. Nem olyan káros ám a cigi mint ahogyan azt sokan beállítják."

Mondjuk mert irtó büdös?

2022. okt. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
4-es, 5-ös! Elfeledkeztetek arról, hogy a szellentés biológiai szükséglet, elkerülhetetlen, a dohányzás okozta füst viszont nem, mivel az választás kérdése. Előbbi egészségre ártalmatlan, utóbbi azonban káros. Nem túl jó a példátok.
2022. nov. 26. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!