Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszoktam a dohányzásról...

Leszoktam a dohányzásról januárban. 1 évig dohanyoztam és fokozatosan letettem. Most itt az érettségi időszak rengeteget követelnek tőlünk .. minden nap hétora napi 160 perc bejárás . Vezetés szalagavato próbák . Egyedül elek túl sokat követelnek..?

Figyelt kérdés
.. nem tudok beszélni erről senkivel. Multheten azt vettem eszre hogy elszívtam 5 szallal . Rosszul érzem magam mert bár anyukám soha nem volt lancdohanyos de daganatban halt meg és az o életében is volt néhány hónap mikor dohányzott . Multheten kidobtam a doboz cigit amit vettem . De 4 napja azt veszem eszre nem tudok másra gondolni mint arra hogy rá akarok gyújtani . Vettem egy doboz cigit . És elszívtam egy szallal .. kérlek segítsetek annyira tehetetlen vagyok

2022. okt. 18. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagy tehetetlen. Leszoktál, légy büszke magadra! Gondjaidat a cigi nem oldja meg, csak büdös leszel tőle. Meg tudod csinálni cigi nélküli is!
2022. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Ugyan már. Jól csináltad, leszoktál. Most visszaestél egy kicsit, nem baj, megint megpróbálsz leszokni.

De ha tényleg ennyire nagy a vágy ilyen kihagyás után is, akkor az nem a nikotin miatt lesz, hanen egyszerűen a tevékenység hiányzik. Akkor viszont vehetsz egy e-cigit, aztán kipróbálhatod nikotin nélküli liquiddel. Az se épp egészséges, de sokkal kevésbé egészségtelen, mint a normál cigi, plusz nem is leszel tőle büdös.

(Édesanyád nem a pár hónapos dohányzás miatt lett daganatos.)

2022. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem szoktál le, hiába írták felettem azt, de nem baj. Én a helyedben előbb intézném az érettségit meg az ilyesmit és utána futnék neki újra a leszokásnak.
2022. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj másra gondolni.
2022. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most úgy vagyok vele hogy sajnos tényleg emberek vagyunk nem mindig jók de emberek . És ha a stressz miatt ez kell akkor ez kell nincs mit tenni ez van . Az a lényeg hogy egy szálnál ne legyen több es hamarosan elkezdem csökkenteni mondjuk minden hónapban egy szál minusz vagy valami ilyesmi
2022. okt. 20. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el Allen Carr könyvét: Leszokni a dohányzásról így könnyű. Kétszer szoktam le már vele, és nem csak én. Majd érettségi után, szerintem addig sok lesz a stressz. Bár az egész élet idegbaj elég gyakran, így bármikor rá foghatjuk, hogy ezért meg azért cigizünk...én szerettem dohányozni, de jobb nélküle.
2022. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennél több stresszel már csak az állam vizsga járhat .
2022. okt. 21. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!