Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok, kihat a munkavégzé...

Dohányosok, kihat a munkavégzésetekre a napi cigizés, gondoltok folyamatosan rá stb?

Figyelt kérdés
2022. okt. 25. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Én mindig a cigizésere gondolok meg a kávézásra, pedig csak mentes e-cigit szívok, néha gyújtok csak sima nikotinos cigire. valahogy akkor is folyton az agyamban van, hogy jó lenne rágyújtani! Kávét meg napi 2-őt iszok, de lemenne 10 db is annyira kívánom.
2022. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 dettó én is így vagyok ezzel
2022. okt. 25. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert megvan hozzá a rutinom, mindig úgy adom az időpontokat, hogy legyen két vendég közt kb 10 percem rágyújtani, kimenni pisilni (műkörmös vagyok). Akkor ciki csak, ha valamiért megcsúszik a dolog és nem tudok 2-3 óráig kimenni, akkor azért már rágyújtanék. De általában jófej visszatérő vendégeim vannak, akik pontosak és én is elég ritkán szúrom el úgy a dolgokat, hogy megcsússzak valamelyik építéssel.
2022. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy a vendéggel ki tudsz menni rágyújtani ha ő is dohányos?
2022. okt. 25. 17:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze simán :) Van hogy korábban érkezik és én még kint cigizek a szalon előtt, akkor ő is elszív velem egyet. De van olyan visszatérő vendégem is, akivel már a rutin része, hogyha végeztünk, akkor utána még cigizünk egyet együtt. Persze nem mindig, mikor hogy jön ki nyilván.
2022. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a munkámra inkább úgy hatott, hogy nem bírtam lépcsőzni. Leszoktam. Azóta se bírok lépcsőzni, de legalább már nem cigizek xD
2023. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, persze hogy folyton rágondolsz mert csak néha szívsz el egyet és így folyamatosan elvonásod van. Butaság mentes folyadékot szívni egyszerre és mellette néha rágyújtani. Csak magaddal cseszel ki. Akkor inkább hagyd abba.
2023. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam kb. fél doboz elment egy munkaidő (8 óra) alatt. Ilyenkor általában telefonon ügyeztem valamit, vagyis ebben a formában nem hatott ki a munkámra, mert cigizés közben is dolgoztam. Az viszont gáz volt, hogy sokszor nem tudtam hosszabban fenntartani a fókuszt egy adott feladatra, mert fel-fel derengett, hogy de jó lenne már elszívni egy cigit.

Dohányosnak lenni igazából baromira fárasztó, mert kvázi reggeltől estig a sóvárgásodat kell menedzselni.

2023. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!