Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzik valaki közuletek...

Dohányzik valaki közuletek illetve probáltatok már valami pszichotikumot?

Figyelt kérdés

2022. okt. 26. 10:51
A kérdező szavazást indított:
igen dohányzom és pszichotikumot is probáltam már
dohányzom, de a drogokat nem probáltam
nem egyiket sem,
a cigit már probáltam nem jött be
nem dohányzom de a drogokat már probáltam
kiptobáltam mindent nem jött be egyik sem
11 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
38%

Én dohányzok, 16 éves korom óta most vagyok 18 éves. Világ életemben vonzott a dohányzás, szüleim nem dohányoznak, de mindig élvezettel néztem, ahogy más felnőttek szívják az utcán. Már 7-8 évesen eldöntöttem, hogyha nagyobb leszek dohányozni fogok. Így is lett, miután kipróbáltam elkezdtem hetente elszívni pár szálat utána sima cigit már nem szívtam mert nagyon megtetszett az e-cigi, még izgalmasabbnak találtam ,mint a simát, ezért inkább az e- cigit szívom már, nagyon ritkán gyújtok rá csak simára. De a simát is jónak tartom. Nem bántam meg hogy rágyújtottam. Sőt örömmel tölt el az érzés, hogy kicsit függő vagyok.

Drogot még nem próbáltam, egyenlőre csak a fűre vagyok kíváncsi, azt akarom kipróbálni.

2022. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Dohányzom és zöldet próbáltam már, de csak egyszer, külföldön. Kár hogy itthon illegális, jó volt. Más pszichotikumhoz nem volt szerencsém bár pár van ami érdekel.
2022. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!