Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzó fiatalok hogyan...

Dohányzó fiatalok hogyan szoktatok rá a cigire? Megbántátok?

Figyelt kérdés

2022. nov. 5. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Beleszívnak a nagyokéba: "Hű, de menő!"
2022. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagyok már annyira fiatal, harminc sajnos. De anya cigizett mióta az eszemet tudom, a családban is sokan meg a barátnői. Valahogy olyan nagylányos dolognak tartottam, mindig izgatott a kíváncsiság. Aztán nyolcadikos korunkban loptunk anyától néha cigit az ikertesómmal. Aztán vettünk és titokban cigizgettünk. Aztán középsuliban mindenki dohányzott már kb nálunk. Nem bántam meg. Mármint tudom, hogy káros meg sokba is kerül sajnos, de szeretek cigizni XD
2022. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Nálam is nagyjából az van, mint az előző válaszolónál: a családban szinte mindenki dohányzott, és furcsa mód gyerekként én kifejezetten szerettem a cigifüst illatát és borzasztóan kíváncsivá voltam már egész kicsiként is, hogy milyen lehet szívni, de mindenki ijesztgetett, hogy ne akarjak cigizni, mert meg fogom bánni - ez egészen kb 14 éves korom környékéig meg tudott ijeszteni, de utána a kíváncsiságom győzött, elkedtem lopkodni fatertól pár naponta 1-1 szálakat, aztán 16 évesen már vettem magamnak mert szerettem cigizni és akartam többet. Most, 20 évvel később ilyen napi fél dobozzal elvagyok, és nem bánom.
2022. nov. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Én 22éves koromban szoktam rá.nagyon szeretek cigizni.módjával szívok csak.főleg akkor ha egy picit chillezni akarok.jól esik pár percet nyugisan tölteni....közben cigizni.
2022. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
18 évesen társsaságból kértem egyet, tetszett és folytattam. Utána betegség miatt letettem mert annyira beteg voltam hogy nem bírtam elszívni. Most 22 évesen úgy szoktam rá hogy letettem a nyugtatót 7 év után és ez ilyen pótcselekvés, meg szeretek is dohányozni. 22f
2022. nov. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És nem bánom igazából, nincs az az érv amitől letenném. Az agyamat féltettem a nyugtató függőség miatt, az az egyetlen szervem amit féltek, a többi mehet a levesbe.
2022. nov. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Hát lehet jobb is inkább cigizni mint nyugtatókat kapkodni
2022. nov. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5ös!azért tarts mértéket!
2022. nov. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8. Mikor dolgozni vagyok (portás) jóval több elfogy az unalomtól, egy doboz töltött biztos. Mikor otthon vagyok és gamelek jóval kevesebb. Persze rituálnak marad étkezés és maszturbálás után, na meg koffeines ital mellé!
2022. nov. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Igazából úgy vagyok vele hogy nem oszt nem szoroz, vagyis de. Viszont valaki próbált egészségtudatosan élni és fiatalon meghalt egy váratlan infarktusban. Míg más egészségtelenül élt és 90 felett élt, bár én nem akarok hosszú életet élni. Minden vegyszerezett, a levegőben ott a szmog, minden más káros az egészségre már.
2022. nov. 7. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!