Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotin mérgezés?

Nikotin mérgezés?

Figyelt kérdés

Ma 2x szívtam kicsit tőbbet haverom elfjéből (5%)

Másodszorra ráittam egy nagyobb adag vizet. Aztán hányingerem lett kicsit émelyegtem, fél óra múlva elmúlt. Most kicsit fájt fejem meg és kicsit dekoncentrált vagyok stb. Ez nikotin mérgezés? Vagy csak kicsit túl szívtam magam?

(Tudom hogy nem feltétlenül kellett volna, eléggé ideges voltam aztán azért szívtam kicsit többet, de eddig még nem voltam tőle szarul)



2022. nov. 9. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nikotin mérgezés.
2022. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ilyenkor van bármi teendő?
2022. nov. 9. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
ágyő
2022. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen ez az volt, semmi nem lesz én is kaptam már elf től és snustol a snustol hánytam is 1 óra múlva semmi bajom nem volt. Nem lesz bajod, igyál sokat és pihenj le.
2022. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mergezeses resze a legjobb. Nekem 3perc mulva el is mult.
2022. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én beszedulok tole az a legjobb csak mar nem mert hozzaszoktam de semmi bajod nem lesz ez a mérgezés egy baromság.

Suliba azt tanitották hogy 50mg/testsujkirogramm a halálos adag. 1ml eliquidbe van 50 mg nic annal szivva nyilvan nem szivodik fel az osszes plusz vagy tuti 60kg és egy elfbe ha 5000slukkos van mondjuk 10-11ml liquid.

Mire bajod lenne belole addigra szethanyod magad es nem tudsz tobbet szivni.

Snussszelas a hejzet azzal ki tudod magad nyirni de ott se nikotin halalos adag hanem kimarja az eros nikotin a gyomorfalat.

2022. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!