Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy menjek be a doháyboltba?

Hogy menjek be a doháyboltba?

Figyelt kérdés
Elmúltam már 18 nem ezzel van a baj. Csak meg tul gyakran nem volt szerencsem hozza a cigi fajtákkal se vagyok nagyon képbe szóval. Mit mondjak vagy hogy kerjek hogy ne legyen kellemetlen. És melyik a legolcsobb cigi amit megéri megvenni?

2022. nov. 11. 06:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne kellemetlen? Én sem dohányzom, csak hébe hóba, én mindig bemegyek és hosszasan körbenézek, mondom az eladónak, hogy bocsánat nem dohányzom, nem ismerem a cigiket és nézegetek ha nem baj. Aztán ha nem tudok dönteni, akkor megkérdezem, hogy melyik az a cigi ami nem olyan erős, és viszonylag jó. 10-ből 8x tudnak segíteni, a maradék azt mondja, hogy nem ismeri ő sem a cigiket. Akkor választok magamtól. Felnőtt ember vagy, nem kisgyerek.
2022. nov. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy bármilyen más boltba. Ezeket a kérdéseket mind felteheted az eladónak.

Gondolom a szokás "mit fog rólam gondolni" fejmozit játszod magadban, amit kortól függetlenül minden nap vetít magában a magyar társadalom. De engem az érdekel, hogy miért dohányzol?

2022. nov. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
2, mert mencinek tartja, meg keményfiú lesz tőle, ahogy ott áll és pöfékel :P A csajok is felnéznek rá, mert Mickey Rourke-nak képzeli magát :P
2022. nov. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Lenyomod a kilincset, és magad felé húzod az ajtót. Ha nem müködik, akkor próbáld tolni. Ha ez sem működik, akkor valószínűleg zárva van.
2022. nov. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Bemész.
2022. nov. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3, uhh, Mickey Rourke 😍 milyen kis cuki volt még a Vad orchideák és az Angyalszív idején. Én is bele voltam habarodva. De csak a szerepeibe. Az embert nem ismertem. A filmek azóta is kedvenceim.

Szomorú, hogy a magyarok is mindig valami szerepet akarnak eljátszani, nem látják a valóságot. De mikor az élet szembejön, például bemenni egy dohányboltba, és megkérdezni, amit akarnak, akkor már összefossákhugyozzák magukat, előbb gyakorin valaki mondja meg, mit mondjanak.

2022. nov. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Mindenképpen kellemetlen a dolog, vagy legalábbis fura. Egyrészt, ha nem dohányzol és ezt ott közlöd, akkor miért mész be, másrészt a neten ezeket meg tudod nézni.

Pl.:

[link]


[link]


Az erősségre is biztosan van a neten valamilyen táblázat, de általában, bár ez nem mindig van így, a világostól megy sötétig, így tudom. Zöld az mentolos szokott lenni legtöbbnél.

2022. nov. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs már mentolos cigi.
2022. nov. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7, nincsenek már színes dobozok, minden cigarettás doboz egységesen sötétszürke.


[link]

2022. nov. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor passz, csak a megkérdezés segít. Mondjuk én szivarkázok, ott vannak még színes dobozok.
2022. nov. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!