Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok, Titeket nem...

OliaTIRA kérdése:

Dohányosok, Titeket nem idegesít ez?

Figyelt kérdés
valaki ki ir egy kerdest es jonnek a nem dohanyzok hogy igy ugy meg amugy? mert engem kiakaszt. nehogy mar ok mondjak meg mikor mennyit gyujtsak ra.
2010. szept. 29. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
nem is mondják meg. engem nem idegesít, én leszarok mindenkit, és akkor gyújtok rá amikor jól esik. :)
2010. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

De ők mondják meg!


Mert ők szívják a füstjét, meg viselik el a bzi érzelmi kitöréseidet ha éppen nikotinhiányod van plusz ők dolgoznak ehyetted is ha neked éppen cigiszünetre kell menned!


Úgyhogy húzd meg magad és Kussolj!


- egy exdohányos .

2010. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nemdohányzó vagyok, (sőt, rosszul vagyok a füsttől, fáj a fejem, és hányok is néha tőle), de soha nem mondtam még meg egyetlen dohányosnak sem, hogy mikor gyújtson rá. Egy érdekel, ne az orrom alá füstöljön. A többit meg oldja meg.
2010. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Lehet kulturáltan is dohányozni. Én nem dohányzom, de utálom ha egy dohányos a pofámba fújja a büdös füstöt, most emiatt szemét vagyok?! Meg amikor kivan mondjuk írva, hogy tilos a dohányzás, de ő rágyújt. Én vagyok a szemét megint?! Mikor rászólok a buszmegállóban, hogy ne az utca közepére dobja a csikket, hanem a hamutálba ami mellette van 1,5 méterre. Én vagyok a szemét ismételten?! Ezeken gondolkodj el, ne rinyálj itt. Utána beszélünk.
2010. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
1so en is igy gondolom
2010. szept. 29. 14:59
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Neked, meg az elsőnek az IQ szintetek ugyanolyan mélyen van. :(
2010. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Tőlem úgy mérgezed magad, ahogy akarod. Egészen addig, amíg engem nem mérgezel vele, mert azt nem tűröm. Ha öngyilkos akarnék lenni, magam is dohányoznék.
2010. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem erre gondoltam. hanem valaki megkerdezi pl hogy mennyi egy cigi vagy ilyenek. miert kell azt irni hogy megdoglesz tudorakban. ettol en nem teszem le a cigit
2010. szept. 29. 15:05
 9/15 anonim válasza:
77%

Kedves nem dohányzók!

Melyik az idegesítőbb?

Egy részeg pali odamegy hozzád

alkoholos szájszaggal,cigit kér.

A cigi,vagy a büdös pia szag ami még elég erőszakossá is teszi az illetőt?

Szerintem az ital is kaphatna egy külön blogot,mert a nem dohányzók fele tuti hülyére issza magát heti egyszer.

A cigi miatt még nem halottam szétment családokról,de az ital tönkre tett már egy párat.

A dohányzó apuka nem veri a gyerekét mert épp dohányzik

és elszáll tőle az agya,de ittasan megteszi.

2010. szept. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
70%
Szia Kedves dohányos! Az én keresztanyukám sokat dohányzik napi 1 dobozzal elszív és most 50 évesen kemoterápiára jár mert rosszindulatú daganat van a tüdejébe. További szép napot és jó egészséget kívánok neked!
2010. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!