Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért feszengek és nem szerete...

Miért feszengek és nem szeretek társaságban, főleg nem a lányok társaságában cigizni? Nem szégyenlem pedig ,hogy dohányzok. De más lányok társaságában nem tudnék cigizni soha.

Figyelt kérdés
Suliban hiv ki a többi csaj cigizni, de én sose megyek velünk, csak itthon cigizek, társaságban nem esik jól. Piával is így vagyok, egyedül jól esik, család, barátok előtt nem. 18/L

2022. dec. 7. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Mert legbelül szégyenled

Inkább tedd le

Amig nem vagy függő


Undoritó ha egy lány cigizik

Pasival meg össze se jönnék aki cigizik..

2022. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én meg pont csak dohányos pasival jönnék össze, finomak a cigi csókok szerintem.
2022. dec. 7. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak fiúként. Megtartom ezt a szokást otthon, magamnak, bár nem is szívok sokat.
2022. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van aki egyedül szeret füstölni.
2022. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet introvertált vagy.


"finomak a cigi csókok szerintem."

Bár az is lehet, hogy szexuálisan izgatónak találod a dohányzást és nem vagy leszbikus.

2022. dec. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-es ezt így nem lehet kijelenteni, hogy undorító, én például kifejezetten vonzónak tartom, ha egy nő cigizik, és engem inkább az zavarna, ha egy nemdohányzóval kellene együtt élnem, akit zavar.
2022. dec. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!