Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnék a menő srácok...

Szeretnék a menő srácok társaságába tartozni. Hogyan lehet ilyen társaságba bekerülni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Legyen gazdag az apád, ész nem kell hozzá.
2016. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gnoomage ***** válasza:

Miaz hogy menő srácok társasága? Ha valamit szeretsz, azzal keress haverokat(pl zene, sport) és meglesz a saját társaságod...


Amúgy sosem értettem, mi az hogy menő társaság... Valamiért mindig egy 80-as évek beli tini film jut eszembe erről...

2016. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nem úgy, hogy hülyeségeket kérdezel.
2016. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eljössz a kedvenc sörözőmbe, leülsz a törzsasztalunkhoz, és máris menő srácok társaságába tartozol. :) Igaz, mi már csak tiszteletbeli srácok vagyunk.
2016. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a probléma hogy hiába menő egy társaság. Ha a nézeteitek durván eltérnek, nincs közös témátok, közös hobbitok, stb., stb. akkor egyszerűen ez nem fog menni.


Nekem is kb. az a bajom, hogy 23 éves létemre eddig egyetlen egy olyan embert találtam, akivel tudok olyan dolgokról beszélgetni amik engem is érdekelnek, de ezt személyesen nagyon ritkán tudjuk megtenni, általában ezek a beszélgetések facebookon mennek le.


Persze, idehaza is van egy társaság akikkel el szoktam járni beszélgetni, sörözni stb. Sőt, még menő társaságnak is mondható. Páran el vannak eresztve anyagilag és A8-as Aduival, Z4-es BMW-vel és hasonlókkal járkálnak, tehát úgymond elég sokan irigykednek rájuk vagy éppen elég sokan a társaságukba akarnak tartozni.


De egyszerűen marha kellemetlen tud lenni, hogy pl. egy egész estés kocsmai beszélgetés alkalmával csak a témák 50-70%-hoz tudok érdemben hozzászólni. A maradékban pedig csak nézek ki a fejemből.

2016. jan. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ceben11 válasza:
Valószínűleg azért akarsz oda tartozni, mert vágysz a társadalom elismerésére valamilyen téren, vagy csak csajozni, esetleg más hasonló ismerettségre vágysz. Ha erről van szó, akkor kezdj bele valamibe, ami tetszik. Motor-jogsi, zene, vagy csak valami e-sport...ha ez megvan, magától értetődik hogy megtalálod a neked megfelelő társaságot, ahhol egyszerre lehetsz önmagad, elismernek, és végtére "menő srác lehetsz". Ha csak be állsz közéjük mint valami idegen, akkor te leszel a kuka akit szivathatnak össze-vissza, de ha a saját utadat járva lelsz egy neked megfelelő közösségre, akkor nem kell ettől tartanod, mert akkor befogadnak mert oda való leszel.
2016. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Joe001 ***** válasza:

Ha majd nagy leszel , rájössz , hogy ilyen nincs , az csak a gyerekeknél van :)

Lehet hogy az utcában , vagy a suliban akiket ismersz "menők" , de ha átmennek a másik utcába/suliba , már csak egy béna banda lesz :)

Apu , anyu által vásárolt dolgokkal könnyű dobálózni .

És bizony a gazdag anyu , apu is csak a saját környezetében "menő" amint kikerül onnan , már esetlen , és béna.

Annyit tanácsolnék , legyél mindig talpraesett, törekedj arra , hogy minél könnyebben találd fel magad különböző helyzetekben , és akkor nem lesz ilyen gondod az életben :)

2016. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Utolsó jólmondja.

Az ilyen bandák/társaságok akik "menőnek" számítanak egy bizonyos közegben azok...osztály/suli/város.

Egyébként az átlagban vett menőség az hogy jól nézel ki, jó a dumád stb. Erre születni kell.Ez az egész egyébként sulikban alakul ki, sok sok ismeretség/tett aztán ha vége a sulinak általában évfolyamonként 1-2 ember város szinten ismert lesz mint "menő". De ezek is pár év múlva elvesznek...aki szegedi az pl ha aztmondom Szurdi,Tarkó..stb vágják kik ezek.

2016. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy leszel menő, ha nem akarsz menő fiúnak látszani:) Pl. annak idején azt hittem, attól leszek nagylány, hogy fél vállon hordom az iskolatáskát. Amikor aztán tényleg nagylány lettem, akkor tök mindegy volt, hogyan hordom a táskát, nagylány voltam. Szerettem volna menő lány lenni. Egyszer egy menő lánycsapat vezetője közölte is a többiekkel, hogy mostantól én is közéjük tartozom. Néztek rám megvető szemekkel...Karonfogva masíroztunk az iskola folyosóin, nagyokat kellett röhögni...Valahogy nem éreztem jól magam köztük. Hamar kivontam magam közülük. Talán menő lehettem volna, ha cigizek, mint ők, de olyan büdös volt az a nyavalya...Utólag azt gondolom, aki igazán menő, annak nem kell mások igazolása. Az mer más lenni. Mer nem cigizni, mer más véleményt alkotni, mer akár egyedül is maradni...Szerintem ez az igazán menő, amikor az ember értékeli saját magát és nem függ mások véleményétől.
2016. jan. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!