Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzásról való leszokásná...

A dohányzásról való leszokásnál kb. hány napnak kell eltelnie, hogy már ne legyen a sóvárgás?

Figyelt kérdés
5 éve dohányzom, az utóbbi fél évben már 30-40 szálat szívok naponta, korábban csak 10-15 szál volt naponta.

2022. dec. 18. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

hónapok minimum.

Én csak csökkentettem az adagomat

2022. dec. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nap?

5 eve nem gyujtottam ra, nem telik el ugy nap, hogy ne gondolnek ra 🤣

Jo mondjuk en tenyleg imadtam dohanyozni az a helyzet, csak gyereket terveztunk anno es akkor leraktam, azota meg a gyerekek miatt nem akarok visszaszokni, nem szeretnem, ha ezt latnak.

Az elso egy het volt tenyleg kegyetlen,minden bajom volt, utana jobb lett azert. De sajnos azonnal vissza tudnek szokni most is.

2022. dec. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1. nap fura volt, aztán mintha elfújták volna. 7 évig tartott, aztán egy szálat elszívtam, és újrakezdtem. Vagyis igazából sose múlik el, de a nagyon kellemetlen szakasz elég rövidnek mondható.
2022. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!