Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le szeretném tenni a cigit....

Le szeretném tenni a cigit. Tippek?

Figyelt kérdés
Szeptemberben a suli miatt elkezdtem cigizni, a koliban el szívok napi 10-20 cigit, viszont itthon napi 1-2 szálat, többet nem is kívánok. Kellene egy pár tipp ,hogy jövőre le szokjak róla. Mit tanácsoltok?
2022. dec. 27. 00:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tipp: ne legyen nalad cigi. Soha, sehol. Ugy pl. eleg nehez ragyujtani.
2022. dec. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Apám 40 év után szokott le. Konkrétan úgy, hogy több dobozzal nem vett, és nem szívott. Piszok nehéz volt, hiányolta évekig, nem is kicsit.
2022. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen nálad, ne engedd másoknak hogy megkinaljanak, keress mást amit csinálsz a cigi helyett. En sokszor úgy voltam hogy lusta voltam lemenni és hogy a lustaság győzzon hajtogattam is hogy hát de most megerzik rajtam, most esik kint és ki nem megyek, etc és jól jöttem ki belőle
2022. dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Halgass zenét, mint a normális emberek.

Igyál cappuccino-t, a csoki finomabb, mint a lepra halál dohány.


Csak hogy legyen valami a kezedbe és a szádba, mikor épp van egy kis időd, akkor ezt is csinálhatod.

2022. dec. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is dohányoztam, nekem nem nagyon volt problémám a leszokással, de a lényeg, hogy ne gyújts rá! Akkor se ha örülsz, vagy ha valami gondod van. Lehet ilyen nikotin pótló cukrot kapni, ha az segít, próbáld meg!
2022. dec. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a nikotinos cuccok jók lesznek tényleg, az 50 éve cigiző, leszokni vágyó mamámnak is segítettek, de csak addig amíg volt akarata. A fő hogy fejben dőljön el, neki nem dőlt el, csak a cukortól várta a csodát és vissza is kapott gyorsab
2022. dec. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Darius- ***** válasza:
Kend be mindegyik filtert penésszel és szivd ameddig tudod.
2022. dec. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 NTBS ***** válasza:
60%
Akard, hogy sikerüljön. Kerüld a dohányos helyeket.
2022. dec. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj valamit.
2022. dec. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Válts e-cigire. Ha csak néha cigizel amúgy nem káros. Nem kell feltétlenül leszokni, nem kell venni cigit csak lájmolni haveroktól és akkor csak kocadohányos leszel.
2022. dec. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!