Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Karacsonyi ajandekba szeretnrk...

Karacsonyi ajandekba szeretnrk a baratnomnrk venni valami kulonlegeset! Imad sutni, ezert szeretnek neki a suteshez vmi nem mindennapi kiegeszitot venni. Gondolok itt valami formara vagy fogalmam sincs mire😊Tippek?

Figyelt kérdés
2022. dec. 7. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Szótár alakút csinálj. Hátha könnyebben fogja utána kibogozni az írásod.
2022. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szilikon sütőformák, ecsetek? Aszalt gyümölcsök, vaníliarúd, sütéshez való különleges fűszerek.
2022. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Én is imádok sütni, így azt javaslom, nézz szét nála, nehogy olyat vegyél, ami már van neki.

Én nem is örülök a kiegészítőknek, mert megvannak a megszokott márkáim, és kicsi a konyhám, nehéz tárolni őket, a férjem is csupa jóindulatból vett egy spéci reszelőt, amivel elvileg gyorsabb a reszelés, gyakorlatilag meg utálom, ott porosodik. Nem tudhatta.

Így én - bár én nagyon praktikus elme vagyok - utalványt vennék. Ha mégis meglepetést akarsz, akkor meg egy minőségi alapanyagokból álló csomagot vennék, mert azokat biztosan elhasználná. Vanília rúdnak minden sütni szerető ember vágyik, mehetne bele konzerves kókusztej, mindenféle különleges édességhez való fűszer: kardamom, csillagánizs, szerecsendió és szerecsendióvirág, borókabogyó, stb., aztán mindenféle díszítőcukor. Érdemes lenne elmenni egy cukrász nagykerbe, ott szuper áron tudnál egy csomagot kérni az eladótól, megmondod, mennyi a keret, és ők összeállítják.

2022. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire felszerelt a konyhája? Te tudod, hogy mi van már neki....


Pl. egy Microplane típusú reszelő nagyon jó ajándék lehet - öröm ilyesmivel sajtot, egyebet reszelni, pengeélességű.


A FAckelmann márka alatt is van többféle, lehet kapni Vasedényben, talán hipermarketekben is.


[link]


[link]

[link]

stb. stb.

2022. dec. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

lemaradt: a Tchibo-nál is van:


[link]

2022. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézz körül a Tescomában, onnan nem tudok úgy kijönni, hogy ne vennék valamit (én is imádok sütni:)
2022. dec. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!