Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan aki nagy bagós...

Van itt olyan aki nagy bagós volt és leszokott?

Figyelt kérdés

Olyanok érdekelnének, akiknek inkább volt napi 2 doboz a napi adag mintsem 1.


Találkozom sikersztorikkal, de mind ilyen napi 10-15 szálat szívtak, azt nem hívnám erős dohányosnak.


Szerintetek van olyan hogy reménytelen eset? Vagy mindenki képes (lenne) leszokni, pusztán fejben kell rendet tenni?


2022. dec. 29. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

25 évig cigiztem, átlag napi 30 szálat. 2 hét alatt letettem. Nincs reménytelen eset, max olyan, akinek nincs oka letenni, nem motivált. Van rá pénze, (még) egészséges, nem akar sportolni, stb. Ahogy Dr.Bubó mondta a mesében: Aki nem változtat, annak még nem fáj eléggé.

Aki úgy dönt, hogy tényleg le akarja tenni, az le is tudja. Alkoholt, nyugtatókat, kábítószert sokkal nehezebb, és ezeket is abba hagyják emberek, vki egyszerre több dolgot is. Pl nyugtatóknak 2 évig is tarthat a (poszt) elvonási tünetei, ciginek 2-3 hét maximum.

2022. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1


A 2 hét alatt mit értesz? 2 hétig szenvedtél az elvonástól, vagy 2 hétig fokozatosan szabadultál meg tőle?

2022. dec. 29. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég könnyű letenni, csak akarat kérdése. Igazából nem a nikotin a baj, hanem a szokás.
2022. dec. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aki 15szálat elszív az már eléggé erős dohányos.
2022. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régen én hallottam emberekről, akik 3-4 dobozzal pöfékeltek per nap, az 60-80 szál ugye. Ahhoz képest a 15 lófütty.
2022. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A napi 15 szál az nem erős dohányos. Az nincs 1 doboz.
2022. dec. 30. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!