Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Újévi fogadalom ,hogy leszokok...

Újévi fogadalom ,hogy leszokok a cigiről, valaki tényleg leszokott végleg vagy csak elhatározta?

Figyelt kérdés

Én január elsején nem gyújtottam rá ideges voltam mindenkinek tönkre tettem a kedvét másnap rágyújtottam inkább.

Kávéval is ez van ha nem iszok idegbeteg vagyok.



2022. dec. 17. 10:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Rossz a kategória bocsi. Remélem átkerül a dohányzásba.
2022. dec. 17. 10:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit időponthoz kötsz, máris nem fog bejönni. A most azonnal-al mi a baj?
2022. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nekem sikerült így, lassan harmadik éve, hogy leszoktam. Bár még előfordul, hogy megkívánom a cigarettát.
2022. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Két ismerősömnek sikerült leszoknia a dohányzásról. Az egyiket (idősebb férfi) nem tartom sikertörténetnek, mert ugyan sokat szívott (2-3doboz/nap) és egyik napról másikra tette le, de azon melegében alkoholista lett, meg is halt pár éven belül.

A másik ismerősöm fiatal lány, eleve nem szívott sokat, óvatosan hagyta abba 5 éve, azóta nem gyújtott rá. Nem beszélünk arról, hogy kívánja-e.

2022. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: a 4 hozzászólásban említett lány 27 éves volt, amikor leszokott.
2022. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
* #4. hozzászólásban
2022. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én leszoktam, de nem az új év miatt. Statisztikák mutatják, hogy az új évi fogadalmak csupán 9%-a sikeres hosszútávon. Az emberek fele már februárban elbukik.

Ne dátumhoz kösd, hanem mert le akarod rakni. Pénzed nem lesz több, elköltöd másra, de legalább egy kicsit tettél az egészségedért.

2022. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se ujevre rakd. Ezek sose teljesulnek. Unnepek utan vissza a szurke hétköznapokba,hideg, szutykos idok,az unnepi lazulos hetek utan. Eleve a legrosszabb hangulatú hónap a januar/februar. Ha leakarod tenni,es komolyan elhatsroztad magad,akkor elszivod az utolsó szal cigidet,es megigered magadnak, hogy többet nem gyujtasz ra,akarmi is van. Nem két hét mulva,nem hétfőn,hanem kis ráhangolódás utan azonnal. Mire odajutnal elsejere mar elmulna az elhatározás,addigra kitalalsz csomo kifogást stb.
2022. dec. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!