Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért lett Allen Carr tüdőráko...

Miért lett Allen Carr tüdőrákos, 20 évvel azután, hogy leszokott a dohányzásról?

Figyelt kérdés

2022. aug. 19. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
48 éves koráig napi 5 dobozzal szívott + a leszokást segítő programjain pedig passzívan folytatta. Nekem sokat segített a könyve a pszichológiai függőség leküzdésében, bár kellett még mellé két fontos pillér is.
2022. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Karma
2022. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
72%
Az hogy napi 5 dobozzal szívott szerintem netto baromság, ezzel csak eladhatóbbá akarta tenni a módszerét..most gondoljatok már bele, ha napi 5 doboz azaz kereken 100 cigit elszívott akkor ha pl 5 percbe telt neki elszívni egy szálat akkor több mint 8 órán keresztül kellett folyamatosan dohányoznia abból a 16ból amit ugye ébren tölt. Óránként 6 cigit el kellett szívnia, tehát 5 percig cigizett majd 5 perc után újból rágyújtott. Teljesen életszerűtlen. 29 év alatt csak egyszer-egyszer találkoztam olyan emberrel aki 2 dobozzal szívott el egy nap de már az is extrémnek számít. Amúgy tüdőrákos dohányzás nélkül is lehetsz.
2022. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!