Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan aki nagyon...

Van itt olyan aki nagyon megbánta, hogy rászokott a cigire? Hány éves vagy, mióta dohányzol, miért bántad meg?

Figyelt kérdés

2023. jan. 29. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
17 éves korom óta dohányzom. Nem bántam meg.
2023. jan. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Én nem dohányoztam soha, de apám közel 20 évig igen. 45 év körül volt, amikor már befulladt, elájult a köhögéstől és a doki megmondta, hogy meg fog fulladni. Ekkor letette, szerencsére még nem túl későn. Pár év múlva teljesen elmúlt a fulladás, köhögőroham... Napi 2 dobozt szívott. Kicsit rászokott az evésre, mandarint/narancsot evett mikor a cigit kívánta meg.
2023. jan. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
indenki megbánja előbb-utóbb.
2023. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Koliban szoktam rá, többszöri nekifutásra szoktam le róla kb 10 évre rá. Reggel szarul esett, hányingerem is volt tőle, szédültem, általánosságban hamar kifulladtam, drága is volt.
2023. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Mindenki megbánja csak nehezen ismeri el mások előtt.

Mert a legtöbb ember dicsekszik hogy ő így meg úgy , bármikor leszokik meg neki semmi baja tőle.

Aztán nem sokára meg majd megfullad, pénze sosincs semmire.

Borzasztó káros, sokba van.

Én például a cigin kívűl még sok pénzt költöttem pólókra és trikókra.

Minden héten ráesett a hamu parázs és kilyukadt valami.

2023. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
40 éves vagyok. Középiskolában a 4 év alatt elszívtam 5-6 szál cigit, azóta semmit. Apám szívta 15 éves korától, 50 évesen már nem bírt felmenni a 2. emeletre pihenő nélkül, 59 évesen megállapították a tüdőrákot, elvitte 2 év alatt.
2023. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!