Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » HHC-T honnan lehetne rendelni...

HHC-T honnan lehetne rendelni megbízható forrásból? Nézegettem oldalakat de nemtudom honnan lehetne beszerezni.

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
2023. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És lehet m.o-ra is rendelni tőlűk?
2023. febr. 2. 15:35
 3/8 anonim ***** válasza:

nem tudom figyelik e mit rendelsz, én cbd terméket rendeltem azt kiküldték, de láttam ott hhc-t, kendermagot illetve mindent aminek bármi köze van a kenderhez.

arra viszont számíts, hogy az ott feltüntetett árak osztrák(13%) áfával értendők, amint kivalesztod a szállítási címnél, hogy magyarország feljebb is ugrik az ár.

2023. febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2023. márc. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rendelj, bushdoki kiküldi, ha véletlen meg is fogják a csomagot max lefoglalják, de valószínűbb, hogy ide ér gond nélkül, amúgy a magokat is lazán kiküldik.
2023. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én a hhcherb.com-on szoktam venni elvileg EU-ból jön, nekem 2-5 nap alatt meg szokott érkezni.
2023. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szeptember van ..kijon a hhc virág csomagom?
2023. szept. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 offos, már tiltólistán van, az új a h4cbd
2023. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!