Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire káros, ha 1 éve...

Mennyire káros, ha 1 éve leszoktam a cigiről, azonban tegnap iszogatás közben 1 szálat elszívtam?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy vannak ilyen adatok, ha az ember leszokik utána 24,48, hetek meg hónapok múlva milyen pozitív következmények lesznek. Amiért most elszívtam egy szálat, kezdődik előlről ez a dolog 1 szál miatt és 1 év leszokás pocsékba ment?

2023. febr. 21. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még nem lesz gond.
2023. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Csak akkor megy pocsekba az erofeszites, ha visszaesel es ujrakezded. En leszoktam vagy 5 eve. Sokaig volt olyan erzesem, hogy barmikor ra tudnek gyujtani, de egyszercsak elmult. Es annyira, hogy mar egyaltalan nem erdekel, pedig elotte imadtam dohanyozni.
2023. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Necces: mert maga az egy nem oszt, nem szoroz, de ezek után egyre könnyebben szívhatsz el még egyet, még egyet, és így visszaeshetsz.
2023. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A visszaszokást és az ismételt sóvárgási vágyat esetlegesen felébresztheti.

Ha nem követik újabb szálak akkor nem probléma. :)

2023. febr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Állsz egy kicsit egy forgalmas kereszteződésnél az károsabb. Csak ne kövesse több
2023. febr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még nem estél vissza az origóra, de nagyon tudatosan figyelj arra, hogy iszogatás közben se gyújts rá. Iszonyat könnyen vissza lehet szokni.
2023. febr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig majd jön a következő és ugyan ott leszel ahol voltál.

Nem az 1 szál a káros hanem az hogy megint erős bagós leszel.

2023. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!