Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A thc miért tudja előhozni a...

A thc miért tudja előhozni a szorongást,pánikot,elfojtást?

Figyelt kérdés
a dzsangli elméletileg szorongásoldó hatású,bár valamikor az ellenkezőjét teszi. hosszútávon a felszínre hozhat bizonyos lelki problémákat,mint a szorongás, pánikbetegség vagy az elfojtás.

2023. febr. 22. 15:07
 1/5 Kólauborkával ***** válasza:

Ahogy a gyógyszerek sem, úgy a drogok sem mindenkire ugyan úgy hatnak.

Ráadásul a hozott szeplemi tulajdonságok, jelenlegi szellemi, fizikai állapot és sok egyéb tényezö befolyásolja mi hogyan hat.

Az viszont tuti, hogy aki hajlamos mebtális betegségekre azt nem kímélik a drogok, sajnos kijelebthetö, hogy a dizájnerdrogok és a fü csak felerösítik a mentális problémákat.

2023. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a gyógyszer IS (!!!) drog,a nyugtatók veszélyesek és függőséget okoznak
2023. febr. 22. 15:23
 3/5 anonim válasza:
100%
Nálam sosem hozza elő, inkább az ellenkezője van. Olyankor nem érdekel semmi, amikor szívok és sokkal nyugodtabb is vagyok.
2023. febr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felerősíti az adott lelkiállapotot. Ha lent vagy akkor nagyon lent leszel tőle, ha fent vagy akkor nagyon fent.
2023. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát hadd mondjam el neked hogy épp ezért hagytam végleg abba. Az utolsó 100 alkalomból kb 95 szorongással, idegőrlő önemésztéssel, rigolyákkal, üldözési mániával, vagy csak általános elveszettséggel és tehetetlenséggel telt. 21 éves vagyok, 17 voltam amikor először csináltam. Nem mondom, voltak nagyon nagyon jó élményeim is vele, de nekem eddig tartott. Neten olvasva mindenki ezt mondja: az elején nagyon jó, de időről időre ellaposul, vagy rosszabb, átcsap negatívba.

Azt tudom ajánlani, ami nekem is segített: minden percem, pillanatom úgy élem, mintha a jövőből visszatekintettem volna a múltba. Hogy milyen jó is volt ott lenni azokkal az emberekkel. Pukk! Dehát most épp ott vagy épp velük! Milyen csúcs már! És máris, nem kívánod a Joet. Mert tudod hogy múlandó az idő és a pillanat, és jobb lenne megragadni, hogy ne csusszanjon ki a kezeid közül mint a szappan a kádban.

Remélem egy kicsit legalább tudtam segíteni. Nekem is jól jött volna egy kis segítség régen.

2023. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!