Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetne előhozni az este...

Hogy lehetne előhozni az este végén szerzett energialöketet máskor is? (Magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Diák éveimet élem,a napok monotonok,és napközben nincs szinte semmi kreatívhoz kedvem tehát vagy leülök a tv mellé vagy valami más haszontalan dolgot csinálok. Ám estefelé fürdés előt/után hatalmas fellendülést és inspirációt érzek. Tehát a kérdésem az lenne,hogy ezt a tulajdonságomat hogyan tudnám napközben is előhozni,esetleg más kortásam is találkozott ilyesféle érzésekkel

2015. febr. 10. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális, hogy az embernek estefelé működik jobban az agya.
2015. ápr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahogy kiderült nagy mértékű depresszióval szenvedek és azért nincs energiám.
2016. ápr. 7. 23:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Valahol hallottam, hogy a tinédzserek agya este aktívabb, mint nappal.

Amúgy én is hasonlóan vagyok, egész nap aludtam, most meg kockulok, ahelyett, hogy a tételeimet dolgoznám ki XD

2016. ápr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!