Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Havi 1-2 snüssz mennyire árt?

Havi 1-2 snüssz mennyire árt?

Figyelt kérdés
Cigi helyett.
2023. márc. 22. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Teljesen mindegy, mind a kettő ártalmas!
2023. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Havi két szem snüssz elszopogatásának nem hinném, hogy lenne jelentősége.
2023. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészséges.
2023. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! Egészségügyi hallgató vagyok, nem szakterületem de tanultam róla. Szerintem itt nem az a kérdés hogy az a 2db snussz jelenleg mennyire árt vagy sem, hanem hogy függőséghez vezet-e vagy sem. Mert lehet, hogy egy év múlva ugyan úgy havi 1-2 db lesz de 5 év múlva már heti egy és így tovább. Egyébként az ilyesmi nem csak kémiai hanem "társas függőség" is. Ha erről többet szeretnél tudni írj rám priviben (csak nem akarok ide ennél hosszabb regényt írni). A tanácsom pedig az, hogy ha nagyon hiányzik a dohány íze esetleg kipróbálhatta dohányos kávét (jól kevésbé artalamasabb) és a nikotin aspectusára pedig jól jöhet valami tabletta, tapasz stb. De ha általában társaságban dohányzol/ snüsszözöl segít plusszban ha nem mész ki a barátaiddal cigizni/ snüsszözni és valamivel kivaltod ezt a cselekvést. PL, vihetsz ropit, ragot, cukokrakat stb

Remélem ez segít. 😊

2023. jún. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Anno cigiztem kb. napi fél doboz de azt konkrétan le se tettem, csak leredukálódott piálásokra, bár a piálás se a régi, csoda ha havi 1x megiszunk pár sört :c
2023. jún. 25. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!