Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Éjszakai köhögő rohamokkal...

Éjszakai köhögő rohamokkal mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lassan mindennapos.
2023. márc. 27. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Semmit. Ilyen, ha dohányzol.

Nekünk akkor múlt el, amikor áttértünk iQos-ra.

2023. márc. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Menj el orvoshoz, mondd el a panaszodat! Itt biztos nem tudod meg senkitől biztosra, hogy mi okozza. Egyébként sok mindentől lehet, pl reflux, szív-, tüdőprobléma, ...
2023. márc. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Ott van, hogy dohányzás. Olvass már, mielőtt pontozgatsz, meg írsogálsz.

A doki azt mondja, hogy szokjon le. De a kérdezőn múlik úgyis. Az akaratán.

Mi nem szoktunk le, de ahogy áttértünk elektromosra nincs fullasztó köhögés, a rohamok. Mi ezt csináltuk, ami bevált rá. Mi lepontoznivaló van ezen?

2023. márc. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
És azért írok többes számban, mert nemcsak nálam működött ez, hanem a férjemnél is.
2023. márc. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
#1 lehet én se leszek népszerű, de nekem is bevált, a sok szar füst nagyon megterheli a tüdőt, igazából iQos se egy szuper egészséges valami, de nekem is jobb lett tőle. Végső soron, a leszokás ami segít teljesen.
2023. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is az iqos segített, aztán azt is letettem, akkor szűnt meg teljesen a köhögés. A cigi miatt a tüdőnek valahogy tisztulnia kell, a cigi és a köhögés szinte mindig együtt jár.
2023. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!