Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan ne kívánjam azt a szar...

Hogyan ne kívánjam azt a szar füstöt?

Figyelt kérdés

Hát igen. Az a helyzet hogy itt most konkrétan nem én dohányzok. A helyzet kicsit bonyolultabb.

Nemrég a szüleim úgy döntöttek hogy leszoknak a cigarettáról a saját és az én érdekemben. Ez eddig mind szép és jó csakhogy én meg már teljesen megszoktam magam körül a néhai dohányfüstöt. Így mivel mostmár nem dohányoznak a szüleim és nincsen füst szag mostanában egyre jobban hiányolom. Ne értsetek férre én sosem szívtam azt a szart és sosem akartam csak úgy most tudatosult bennem hogy néha hiányzik az a szar füst szag. Így most segítség kéne. Mit tegyek? Nem akarok láncdohányos fasz lenni. Hogyan jerülhetném el azt hogy rá szókjak? Vagy ha ez már függőségnek számít akkor hogy szokhatnék le?



#leszokás #cigaretta #Nem akarok függő lenni
2023. ápr. 3. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld helyettesíteni valami mással amikor nagyon érzed a vágyakozást utána, mittomén babrálj valamivel hogy lekösd a figyelmed vagy egyél egy csokit akármi, és akkor az fog előjönni legközelebb. Max így a csokira szoksz rá:D
2023. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
2023. ápr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a függőséged kellemetlen élményekhez kapcsolódik, szerintem jóval könnyebb dolgod van mint annak aki imád dohányozni mégis le szeretné rakni.

Én a helyedben füstölő pálcikákkal próbálkoznék, amivel füst lessz a szobádban, de mégse dohány, nem büdös, nem okoz további függőséget. Ha nagyon nem bírod, néha látogass el olyan helyre ahol bent dohányoznak, de szerintem semmiképp se szokj rá aktívan olyan dologra amit nem szeretsz.

üdvözlettel: egy sokat füstölgő, néha láncdohányos f*sznak is nevezhető ember, aki kimegy a kertbe rágyujtani.

2023. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gaydoctor23 válasza:

Kicsit gyújts meg egy cigit hadd füstöljön.Aztán oltsd el.

Ne szívj bele.

2023. máj. 18. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!