Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az elektromos cigarettával le...

Az elektromos cigarettával le lehet szokni cigiről?

Figyelt kérdés
Szisztok! 2 éve dohányzom. 18 éves vagyok. Mostanában túlzásba vittem, elszívtam 10-15 szálat egy nap. Nagyon köhögök mostanában és azt érzem, hogy nem tudok nyelni. Szeretnék váltani valamire és letenni a cigit. Tudom, hogy az e cigi is káros, de nem szeretnék olyan válaszokat, hogy semmit nem szívjak. A nikotinfüggők tudják, hogy ez nem könnyű dolog. A dolog, ami a legrosszabb számomra az a cigi ÉGÉSE. Tehát a kérdésem, hogy az e cigit, ha nikotinnal keverem, akkor amikor ,,kimegyünk egy szál cigire” lehet olyan hatása (megszédít?), mint egy rendes cigi?

2023. ápr. 19. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
a válasz nem. ugyanúgy beviszed a nikotint, ha le akarsz szokni próbáld helyetesíteni a mozdulatot legyen az akár szotyi vagy rágcsa ha pedig csak simán kívánod a nikotint lehet kapni ilyen nikotinos rágót gyógyszertárba is.
2023. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig max 6-os erővel próbáltam, de nekem egy ízletes dohány liquid mellett teljesen kielégítő! persze nem szédülök meg, kezdőként igen megszédültem az analógtól.

Figyu! használhatsz pl, snüszt! az tud ütni úgy hallom, és a tüdőt nem b*sztatja.

Nekem mtl-be + nikotin ami 6 és egy jó dohányos íz teljesen helyettesíti :))

2023. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2-esnek mondom hogy a szotyi meg rágótabletta nem megoldás, ezt magamról tudom..

És igen visz be nikotint, de kátrányt füstöt stb nem! A mai e cigis nikotinok pedig nem állnak megy egy fajtánál, vannak olyanok pl, a "nick sók" tán, amikből kevesebb is elég a kívánt érzethez, tehát a TH hatás bőven megvan, bódulni meg ott a snüsz.

2023. ápr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek sikerült.
2023. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!