Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elég furcsa a dohányzási...

Elég furcsa a dohányzási szokásom, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Elég érdekes számomra az, hogy bent a munkahelyemen, utcán, családtagoknál, mindenhol érzem, hogy dohányoznom kell, de viszont itthon szinte egy szál cigit sem szívok. (Egy nap kb. elmegy 20 szál cigi úgy, hogy este érek csak haza s addigra szívom el mindet) Egyszerűen nem kívánom, ennyi. Illetve nagyon erősen rajta vagyok magamban azon a témán, hogy le kellene szoknom..

2023. ápr. 25. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a stressz levezetéseként cigizel? Én erre tippelnék, hogy nyugtat.
2023. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a stressz miatt van szép lassan kezdj el minden nap kevesebb szálat szívni
2023. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen ugyan így vagyok csak én iszok is mellé. Egymagamban eszem ágába se jutna egyik se, de társaságban, rokonok munkatársak idézőjeles barátok közelében láncdohányos alkesz vagyok. Szoktam is mondani nekik hogy ilyen vadbarmokat mint ti nem is lehet másképp kibírni.
2023. ápr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Próbálj meg kevesebbet füstölni.
2023. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!