Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hova rejtsek egy iqost,...

Hova rejtsek egy iqost, tokkal egyutt? esetleg valami targyba, krémes tubusba vagy valami ilyesmikre lennek kivancsi, minden otletet szívesen fogadok, nem vagyok kivancsi a "ne karositsd magad" valaszokra koszi? :D

Figyelt kérdés
szuloknek nem szabad megtudnia nyilvan ez all a dolog mogott, leginkabb az a legjobb ha mindig velem van, nem akarom otthon hagyni mivel annal nagyobb a kockazat

2023. jún. 7. 14:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
és a füstszagot hova rejted el?
2023. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%
Nyilván otthon nem szívja
2023. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Jót mond a 4-es, tolltartó.
2023. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a fésű tartómba dugtam el a cigim, igaz az nem egy iqos tokkal, hanem egy doboz sima marbi, sajnos apám ki szúrta mert nekem kutat mindig a szobámba. Figyelj ha neked nem kutat senki a szobádba akkor én azt javaslom ,hogy a fiókba tedd jó belülre és tegyél rá pár füzetet sose találja meg senki hidd el nekem!

Vagy a másik opció ,hogy egy téli kabát zsebébe rejted őket a szekrénybe ott úgyse túrkál nyáron senki!(:

2023. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
Huh hát az szar ügy ha valakinek kutatnak a szülei a szobában!!!nem is értem...
2023. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
na same neha apa is bejon meg minden, de igen jo otlet a rend tartas, 8# as! köszönöm teljes mertekben igazat adok neked.
2023. jún. 8. 16:31
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem régebben mindig kiszakadtak a kabátzsebeim de annyira, hogy simán átlehetett rajtuk tuszkolni egy doboz cigit. Így a cigit tulajdonképpen a belésbe rejtettem, tökéletes rejtek. Csak arra vigyázz, hogy valakinek eszébe ne jusson kitisztítattni a kabátod amíg nem vagy otthon :)
2023. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
*bélésbe
2023. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a jo otletelet!! pont ezert gelek h barmi megtörténhet es barki kereshet barmit barhol csak ugy veletlen
2023. jún. 9. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!