Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha 1-2 hetente egyszer vizipip...

Ha 1-2 hetente egyszer vizipipázok, akkor az milyen mértékben káros?

Figyelt kérdés
Ez még belefér egy fejlődő szervezetnek?
2010. okt. 11. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
megbírja.
2010. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
nem, tűdőd hamar tönkre megy é rászox a cigire vagy vm másra felnőtt korodba és igenis nagyon károstítja ....orvos vagyok!
2010. okt. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

utolsó

orvos vagy és 26%-ban adsz használható választ? érdekes...

szerintem attól, hogy valaki vizipipázik nem szokik rá a cigire. vagyis nem ettől szokik rá. nekem is van vizipipám, pár havonta előveszem, ha van társaság, de nem szoktam rá a cigire.

az, hogy mennyiben károsít, nem tudom. volt 1 éve a suliban egészség nap, lehetett "szondázni", azt mérték, hogy mennyire károsult a tüdőd, ezt egy számmal jelezte a gép. azoké, akik nem dohányoznak, de sokat vannak nagyvárosban kb 2-es, a rendszeres dohányzóknak 8-as körül volt, azoknak, akik épp szondázás előtt cigiztek, 12-es. az enyém is 2es volt, a vizipipázás ellenére.

ezzel nem rábeszélni akarlak, de szerintem inkább pár havonta vizipipa a haverokkal, mint naponta 1-2 doboz cigi.

2010. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A cigireszokas vizipipával meg annyi, hogy nincs osszefugges. Ha pl egy cigis vizipipázik, akkor nem is elégiti ki a vágyait, és ra kell gyujtson, mert egyszeruen a vizipipában nincs meg, ami a cigiben bennevan, és igenyeli a cigis tudeje (agya..)

Nem olyan veszélyes az 1-2 het, de ha nem muszaj, nem kell surun ezt sem... ki tudja... (Amugy én is nagyon szeretem :D )

2010. okt. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Két éve kb havi rendszerességgel pipázgatok és semmi mellékhatása nincs (egyenlőre). Ezzel nem azt állítom hogy jó, de a ciginél biztosan jobb. Most kb 2 hónapja nem gyújtottam rá és nem hiányzik ahogyan a cigiseknek a cigi. Vagyis nagyon függővé sem tesz. Nem hiszem hogy valami bajod lesz tőle, de azért ne vidd túlzásba! 17/F
2010. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
már vagy 2 éve h vizipipázok,de amint leteszem,egyáltalán nem érezek késztetést h rá kell h gyújtsak,nem is dohányzom.nem is kívánom a cigit.szerintem jobb ha vp-zel,mint cigizel.talán szebb is.és még baráti körökben sokkal jobban mutat,mint egy szál cigi.
2010. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!