Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Suliba szoktatok cigizni?hol?

Suliba szoktatok cigizni?hol?

Figyelt kérdés

2023. jún. 13. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Boomer szöveg: Ja, csináltam és azt hittem a sok felnőtt mind hülye, közben csak a saját hibájukat osztották meg, hogy ne legyek én is ekkora idióta.

Azt, hogy semmi értelme. Akkor vagy gyenge, ha azt csinálod amit mindenki, ahhoz nem kell semmi bátorság. Ugyanolyan ruha, ugyanolyan frizura, ugyanolyan zenei ízlés, ugyanolyan minden….. Bátorság ahhoz kell, hogy egyedi légy és legyen saját stílusod és saját egyéniséged, nem pedig majmolsz. De fiatalon ezt kevesen látják át.


Viszont mivel nem tudom miért kérdezted, sorolom:

-WC

-udvar

-utca

-pince

-a büfé mögött

Stb.

2023. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sehol.
2023. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lencsefőzelék ***** válasza:
44%

Suliba senki nem tud cigizni, legfeljebb a suliban. Először egy kis magyar nyelvet tanulj, utána gondolkodhatsz a dohányzáson.

[link]

2023. jún. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
Én mindig a wc-ben cigizek, de amugy mindenki ki mehet nálunk a suli elé cigizni. De wc-n izgalmasabb szívni mint a suli előtt!
2023. jún. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!