Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi ideig volt nehéz...

Lilluci27 kérdése:

Mennyi ideig volt nehéz elviselni az elvonási tüneteket dohányzás abbahagyása után?

Figyelt kérdés
2023. jún. 21. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hétig volt nagyon nehéz.
2023. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem fél évig. Aztán vissza is szoktam.
2023. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem hullámzóan jött.

Első hét nem volt gond, lement lendületből. Utána 2-3 hétig nem volt vidám.

Aztán egész tűrhető volt hónapokig, fél év után viszont megint volt 2-3 hét, amikor úgy voltam vele, hogy hagyom a francba. Végül átlendültem rajta.

Ez egy hónapja volt kb., most tartok 8 dohánymentes hónapnál. Tarok tőle, hogy lesznek még nehéz időszakok.

2023. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nekem az első két hét könnyen elment, aztán kezdtek hiányozni azok a cigik amiket jó volt elszívni, például kávé mellé, kajálás után, vagy buliban pia mellé. Olyan másfél-két hónap után már jól voltam.(kb. 1 dobozzal szívtam naponta). Holnap lesz 2 éve, hogy nem gyújtottam rá.
2023. jún. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem az első hetek voltak a legrosszabbak. De még 1 év után is ritkán, de rámtört a cigizhetnék. 4 éve raktam le.
2023. jún. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Többször visszaestem, de abban biztos voltam, hogy le akarok szokni, mert éreztem, hogy nem jó egészségileg. Érszűkület magas vérnyomás. Köhögtem és a szájszagom is kellemetlen volt mások számára.

Csökkentettem a cigit napi 3 szálra. Kínálókat vissza kell utasítani, mert azok irigyek rád. Ropit vettem és néha azt vettem elő. A cigi árát félretettem.

2023. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!