Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki Heets -et vagy Glo-t...

Aki Heets -et vagy Glo-t szív,van olyan hogy azért még rágyújt a sima cigire?miért ?annyira más szívni mint a hevített cuccokat?

Figyelt kérdés

2023. jún. 25. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak ha a haverokkal megyunk kocsmazni, akkor gyujtok ra sima cigire. Teljesen mas a ketto (en iqost szivok), persze.


De mivel ebben is van nikotin, igy alapvetoen nem kivanom a cigit, de neha pia melle igen.

2023. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más mindegyik. Más az iqos, más a glo, más a sima cigi és más a tekert cigi is. Más ízük van, máshogy égnek, máshogy kerülnek a tüdődbe.
2023. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20 éven át szívtam arany marlborót, aztán vettem mellé egy iqost. A heetset csak akkor szívtam, amikor nem volt rendes cigim. Nekem egész egyszerűen túl gyenge volt a heets, ha egymás után elszívtam kettőt, akkor se éreztem azt a telítettséget, mint a rendes cigi után. Ez annyira felcseszett, hogy végül elegem lett és felhagytam az egész dohányzással.
2023. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A glo az inkább egy miniatűr enyhe pipára emlékeztet emlékeztet, az iqos pedig mintha égetett műanyagot szípkáznál be és a nyomokban kiérezhető aromáját próbálnád élvezni belőle.


A cigi pedig cigi, sűrű tömény nyers füstje van és köze nincs az ízekhez, a tüdődbe szívod hogy minél érezd a fellazító hatást. A glo-t én pedig szinte le se tüdőzöm, mert sokkal jobb orrból és szájból kiereszteni a gőzt, érzem az aromáját és a tüdőzésétől berosszulnék.

2023. okt. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!