Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2 év dohányzás után mennyi a...

2 év dohányzás után mennyi a leszokási idő?

Figyelt kérdés
Mikor már egyáltalán nem kívánom a cigit?
2010. okt. 12. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az én kutyám szivarozni szokott, de azt ugye nem tüdőzik le...


Ha tényleg le akarsz szokni, akkor döntsd el magadban, hogy nem gyújtasz rá többé, és legyen is úgy. Akárhogyan érzel, stb., ne tedd. Ami cigid maradt, azt dobd ki, vagy tedd használhatatlanná valamilyen módon. Ha tényleg abba akarod hagyni, sikerülni fog, sok szerencsét ;)

2010. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tegye használhatatlanná? Minek? Mit:) csináljon aztán velük? Miért van szükség használhatatlanná tett cigarettákra?XD Inkább dobd ki XD
2010. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mittudomén, tépje szét, áztassa be, stb. :D
2010. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kellő akaraterővel azonnal le lehet szokni.
2010. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Le lehet szokni, de életed végéig kívánni fogod :( Bár kutya még erről nem nyilatkozott lehet nálatok máshogy műxik :D
2010. okt. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De arra akorok kitérni hogy mennyi nap/hónap ezt valaki megtudja mondani?
2010. okt. 13. 10:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Emberfüggő!
2010. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan dolog hogy eltelik egy megadott idő és hopp, hirtelen leszoktál, szabad vagy.

Ez egy folyamat, lassú átmenet. Álltalában azt szokták mondani 3 hét, ennél persze lehet több is, kevesebb is. Az első 3-4 nap a leghúzósabb, de ez egyénenként változó.

2010. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy két év nagyon kevés idő, lehet hogy még elvonási tüneteid sincsenek, mindenesetre biztos nem annyira erősek.
2010. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én szerintem koca dohányos vagyok hiszen 1 nap 3-7 szálat szívtam kb. Ez már a 6 nap hogy nem gyújtottam rá de érzem hogy valami hiányzik ez biztos a cigi és érzem hogy meg bírom csinálni.Max 1 hónap és nem kívánom?
2010. okt. 13. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!