Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Biztos hogy a randizás jó...

Biztos hogy a randizás jó tipp a leszokáshoz?

Figyelt kérdés
[link] Én abba akarom hagyni de szerintem a randizás inkább stresszforrás és ha kudarc élmény ér akkor még a dohányzásra is ösztönözhet. Én súlyokkal edzek és kardiózok, testépítek ezért akarok visszavenni, amúgy is érzem a negatív hatásait. 23/f
2023. júl. 3. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! A nôk többsége nem szereti, ha a férfinek a szàja nikotin szagù!
2023. júl. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha már randizni kell az elég erőltetett, én annak idején jogsit megcsináltam, lett saját autóm, csak úgy felmerült hogy menjünk valamerre, beszélgessünk, és eljött, pont az a csaj akivel nem sokat beszélgettem, de tetszett nagyon, imádtam, és élveztem hogy ott ül mellettem és figyelhetek a forgalom mellett, rá is. Utána rákaptam a motorozásra is, anyagiak és egyéb nehézségek miatt kicsit megkésve közel 27 évesen, na ott volt még egy-két helyzetem nem rossz csajokkal, pedig csak vittem őket egy-egy délután, de volt hogy este sötétben :D Másnap arra keltem hogy XY írt :)


Sajnos én az alkohollal voltam így, könnyen rákaptam, de magamba néztem, tudatosult bennem hogy egészséget pénzért nem lehet venni, májra is sokat kell várni, így egyik hétről a másikra nem vettem semmi alkohol tartalmú italt, baromi rossz volt, kijönni a boltból, olyan üresség érzetem volt, de ezt pótoltam vezetéssel, tevékenyebb is voltam, hobbi kertészkedéssel kezdtem foglalkozni.

31F

2023. júl. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én csak a testépítés kedvéért igyekszem visszavenni, a nők nem érdekelnek.
2023. júl. 3. 01:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyit szívsz naponta?
2023. júl. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sport miatt érdemes lenne letenni.
2023. júl. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4.Sokat, de már nem is vettem és nem is fogok.
2023. júl. 4. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!