Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás és vezetés egyszerre...

Dohányzás és vezetés egyszerre nektek hogyan megy?

Figyelt kérdés

10 éve vezetek, annál régebben dohányzom, de sosem tudtam elképzelni, hogy megy a kettő egyszerre. Indulás előtt elnyomom, aztán megyek, ha egyszer-kétszer hosszabb (pár órás) útra mentem kocsival, megálltam egy parkolóban, ha cigiznem kellett, általában pisiléssel együtt tudtam le.


De ma beállt mellém egy nő a másik sávba a pirosnál és láttam, hogy a lámpánál simán rágyújt, aztán ugye vezetés közben nem néztem, de a következő lámpánál megint mellém állt, láttam leveszi a kezét a kormányról, megint beleszív. (Utána lekanyarodott.)


Ti cigiztek vezetés közben? És hogyan? Mert ha csak pirosnál meg STOP táblánál szívsz bele, annak nincs sok értelme, két slukkra elégetni egy egész cigit. És hogy hamuzzátok le, miközben az útra figyeltek? Mikor gyújtotok rá, megy menet közben is? Vagy bármi, ami eszetekbe jut, írjátok le.


35/N



2023. júl. 7. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem dohányzom autóban.
2023. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor még dohányoztam, volt, hogy rágyújtottam autóban, azért nem egy bonyolult művelet. Ballal cigi ablakrés felé tartva, jobbal kormány és váltó. Ha nagyon kellett mindkét kezem, akkor abban a 2 másodpercem a számban pihent a cigi. Automata váltós kocsiban még kényelmesebb a dolog.
2023. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vezetek túl sokat, de megy a kettő egyszerre. Általában a számban van a cigi, ha le kell hamuzni bal kézzel ablakon ki. Rágyújtani csak állva szoktam ha esetleg szerencsétlenkednék a gyújtóval.
2023. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Senior Séf ***** válasza:
39%
A női agy úgy van berendezve, hogy sok dologra tud egyidejűleg figyelni. A mi férfiagyunk problémamegoldásra termett, ezért egyetlen dologban tudunk elmélyülni, de abban aztán istenesen.
2023. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Én egyszer dohányoztam autóban, azóta vagyok kíxsértet

(szerencsére ha megszállom valaki testét, tudok gyakorizni hogy ezt leírjam)

2023. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én általában mindig megálltam, autóban sosem cigiztem.
2023. júl. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha dohányzol a kocsibqn, nem fogod tudni eladni. A kárpitba beleszívódik a füst, és ajánlom hogy szokj le
2023. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!