Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Heti 1 szál cigit mindig...

Heti 1 szál cigit mindig elszívok és mostanában azt vettem észre hogy mikor reggel iszom a kávémat mindig hiányzik hozzá a cigi is. Bele örülök ebbe az érzésbe de nem akarok heti 1-nél többször rágyújtani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az e-cigi nem adta meg azt az érzést mint a sima sajnos. Próbáltam azt szívni kávé mellé.

Amúgy kezdek rászokni a cigire azért hiányzik ennyire? Minden perceben arra gondolok milyen jó lenne már rágyújtani és várom már nagyon a következő hetet hogy elszívjam azt a heti 1 cigimet. Vagy engedjek meg magamnak heti 2-3-t?



2023. júl. 11. 06:06
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem próbálj meglenni nélküle, mert így függő leszel.
2023. júl. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Megszokás kérdése is a kémián túl. Kb. egy-három hónap alatt alakulnak ki a szokások felnőtt korban. Pl. ha egy hónapig minden nap elmész sétálni reggel, akkor hiányozni fog akkor is, ha az elején utáltad. Ha csokit ennél a kávédhoz minden pénteken, akkor azért őrülnél meg már szerdán. Ha körülötted dohányoznak, akkor az sem segít az ügyön, mert a közösséghez tartozás érzését is adja.
2023. júl. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Már rászoktál.
2023. júl. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg letenni a kávét és akkor hátha nem fog hiányozni a cigi.
2023. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Mindenki így kezdi🤣 , aztán meg nem tudja letenni vagy 20 évig.
2023. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rendszeresítsd, vagy mondj le arról a heti 1 szálról.
2023. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Figy, a heti 1 szál ló..asz. Nem is lenne tőle bajod sem, de inkább engedd el mielőtt rendesen rászoksz és azt a heti 1-et se szívd. Könnyű lesz, mert az tényleg semmi, pár hét és már nem is fog hiányozni egyáltalán. Én 24 év, napi 2 doboz után szoktam le, na az durva volt. Most még könnyen megúszhatod, de ha rákapszt az több évtizedes szívás, -5-10 év az életedből, rengeteg kellemetlenség, és rengeteg pénzveszteség vár rád... És iszonyúan nehéz lesz később letenni, a többségnek nem is sikerül.
2023. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Pszichésen már függsz tőle, ilyen szempontból teljesen mindegy hogy heti egyszer vagy naponta gyújtasz rá.

Én a helyedben most dobnám a cigit, tipik addiktív személyiségnek tűnsz, aki meg se fog állni napi 2 dobozig.

2023. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!