Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van mostanában egyre...

Miért van mostanában egyre többször migrénem ?

Figyelt kérdés

Eddig évente egyszer kétszer fordult elő, ebből négyévente végződött hányással, most meg egy hónapon belül háromszor volt, azóta eltelt egy hónap és most tegnap este megint. Általában akkor szokott lenni amikor megyek valahova és mindig a nap végén, amikor hazajövök. Két hónapja amikor Hainburgból (Ausztria) indultam volna haza, akkor kezdődött és hát gondban voltam hogy most el merjek indulni vagy ne, végül úgy döntöttem hogy nem, amit így utólag nagyon jól tettem. Aludtam kb. fél órát az autóban és a migrénem teljesen elmúlt. Nem mertem megkockáztatni másfél órás utat így, mert ha nem alszom akkor tovább fokozódik és sokkal nagyobb esélye lett volna a balesetnek is és még ki tudja meddig szenvedtem volna itthon. Most is aludtam és teljesen jól vagyok, pedig tegnap este nagyon rosszul voltam. Azt sem lehet mondani hogy többet stresszelek mostanában, mivel az egyetem miatt már nem kell, munkahely miatt pedig még nem, úgyhogy most egy ilyen átmeneti időszakom van, aminek elvileg a legjobbnak kellene lenni. Igazából csak azért kérdezem ezt, mert most december elején többször is készülök hosszabb útra, és esetleg nem lehetne valamit tenni hogy ne ilyen szenvedéssel végződjön egyik sem ?


25/L



2022. nov. 26. 08:52
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Én nekem is szinte minden hosszabb út után migrénem volt régen. Ront a helyzeten a légkondi, fűtés és ha én vezetek a görcsös kéz és fej tartás. Több pihenőt evést, ivást beiktatva, lelazulva egész jól lecsökkentek ezek a típusú migrének..
2022. nov. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!