Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik hogy nem bírom a cigit?

Létezik hogy nem bírom a cigit?

Figyelt kérdés
Amikor cigizek utána egy hétig szarakodik a szívem. Nem értem hogy valaki elpöfékel 2dobozt egy nap én meg 2száltól rosszul leszek.

2023. júl. 18. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Te szegény.
2023. júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, minden embernek más a szervezete, de gondolkoztál már azon, hogy letedd? Akkor nem "sz.rakodna a szíved".
2023. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Létezik.

Dohányosként sosem értettem azokat akik erőltetik a cigit úgy, hogy nem esik jól. Ez egy élvezeti cikk. Ha nem esik jól miért szívod?

2023. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

A dohányzás már önmagában is ostobaság, de hogy valaki a szívpanaszai ellenére sem hagy fel vele, az már darwin-díjas teljesítmény.

Kérdező, legyél hálás érte, hogy te nem bírod és ne dohányozz.

2023. júl. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Létezik.
2023. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ez ám az igazi SZÍV-betegség! Ha szívsz, beteg vagy...
2023. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A leiràsod alapjàn, nem birod a Nikotint! Jobb, ha nem is probàlkozol vele, mert meg fog betegiteni!
2023. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Első feladat: hagyjad abba cigizést. Nem is értem, hogy lehet valaki ekkora idióta, hogy erőlteti a dohányzást, pedig rosszul van tőle, és nem is csak pillanatokra.


Második feladat: menj el orvoshoz kivizsgáltatni a szívedet. Ha 1-2 szál kikészíti, valószínűleg van valami mögöttes rejtett szívbetegséged. Nehogy úgy járj, mint ez a fiatal focista...


[link]

2023. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Kitartás kell, semmi más. Hagyd figyelmen kívül a rosszulléteket, egy idő után jobban fogod bírni, ha látja a szervezeted, hogy hiába jelez.
2023. aug. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!