Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Volt már paraflessetek HHC től?

Volt már paraflessetek HHC től?

Figyelt kérdés
Este nem mertem elaludni mert beszívtam és ahogy feküdtem húzott az ágy be meg elkezdtek ilyen horror dolgok a fejemben megjelenni, mint mikor egy alvásparalízis közeledik de megijedtem és próbáltam valahogy inkább fentlenni xd pedig lehet fun lett volna csak már éltem át ilyesmit simán is és most nem volt ideális az idő

2023. júl. 26. 15:19
 1/4 anonim válasza:
Legális még mo.-n? Illetve honnan vetted ha kérdezhetem? Írj már privátban légyszi
2023. júl. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én Zrelaxujról szoktam, ott van HHC 10-50%-ig illetve HHC-P is van ami elég erős cucc, mind ez virág/vape formájában is.
2023. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En volt amikor 20 slukkot szivtam es akkor sem volt semmi durva.

Ha HHC-s gumicukrot veszel az jobban üt.

2023. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nekem a HHC olajtól volt egy paraflessnek tűnő dolog. Először amikor kipróbáltam keveset vettem be 30p 1 óra múlva sem hatott. Vettem be mégegy adagot és 3-4 óra kellett hogy hasson. A buszon olyan mellkas szorító érzés jött rám de ez 5p múlva elmúlt. Utána szédültem meg zsibbadtam és becsukott szemmel fura látomásaim voltak. Utána csak annyit vettem be hogy jól érezzem magam, éhes voltam tömtem a kaját magamba és nevetgéltem.

Most THCP vape-t szívok és gumicukrozok abból kevés is elég hogy úgy érezzem magam mint 1 nagy adag HHC után. Olyan volt hogy teljesen zsibbadtam és csak feküdni tudtam a szemem meg csukódott lefele és néha para gondolataim voltak de azok hamar megszűntek.

THCP és a H4CBD az új legális cannabinoidok.

jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!