Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Üdv mindenkinek. Depresszióval...

Üdv mindenkinek. Depresszióval küzdők, közel harminc éve dohányzom, szeretném letenni a cigit. A tapasz nem segít, létezik olyan egészségügyi intézmény, ahol segítenek letenni a cigit? Sajnos többszöri próbálkozásom sikertelen volt.

Figyelt kérdés

#Orvosi segítség leszokáshoz
2023. aug. 6. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Én niquitin minitabot használok. Cigi ellen hatásos, de erre ugyanúgy rá lehet szokni.
2023. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen intézmény, sajnos a leghatásosabb az akaraterő.
2023. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Nem értem az összefüggést aközött hogy depressziós vagy és le akarsz szokni a dohányzásról. Ilyen erővel írhattad volna azt is hogy 45-ös lábméreted van és le akarsz szokni...
2023. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Van intézmény, úgy hívják, hogy közegészségügy. Menj be a háziorvosodhoz, tud tanácsot adni. Még gyógyszer is létezik, amit fel tud írni.
2023. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elhatározás + akaraterő + kitartás
2023. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az többszöri próbálkozás hol / hogy / mennyi idő után bukott el?
2023. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sikerült letenned, kérdező?

Remélem, hogy igen, ha igen, akkor hogyan?

Én is úgy vettem észre, hogy drogosoknak, alkoholistáknak több külső segítség van, orvosok, csoportok vannak, és lehetőleg gyógyszerek vagy egyéb pótlás nélkül.

jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!