Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van hány ingerem az...

Miért van hány ingerem az Iqostól?

Figyelt kérdés

2 éve cigizek, és haver kölcsön adott egy iqost, pár napja, hogy elvileg egészségesebb mint a cigi. (Igen mind a kettő káros,anti cigisek kíméljenek)

Na az egy dolog,de nagyon undorító szaga van, és hány ingerem van minden egyes heets után. 3 felé íz volt,mentol,erdei gyümölcs,eper.

Haver mondta, hogy szívjak többet, hozzá szokok,2 nap alatt el ment másfél doboz,de nem nagyon érzek javulást.

Nem tapasztaltam ilyen cigizés közben sosem,cigit sosem találtam büdösnek,mikor kezdtem akkor sem. Mi lehet az oka?



2023. aug. 6. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! A baràtomnak is hànyingere van tôle, ugyhogy màr el is hagyta.
2023. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem.
2023. aug. 9. 04:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm napi másfél doboz rendes cigiről állt át. Azt mondja kb kétszer olyan erős a hatása, mint a füstösnek. Most feleannyi hevítős szálból beviszi a kívánt nikotin mennyiségét, mint amíg rágyújtott.
2023. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem esik jól.
2023. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

"Miért van hány ingerem ... 2 éve cigizek"

Hát ne cigizzél.

2023. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy anti cigisek ne írjanak.
2023. aug. 9. 22:56
 7/7 anonim ***** válasza:
írtad, nagy ügy... én meg nem olvastam :)
2023. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!