Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Moziba cigizés?

Moziba cigizés?

Figyelt kérdés
Minap voltam moziba két barátommal,az egyik nem bírta ki és elszívott egy IQOS-t a film alatt....de azt vettem észre hogy más is rágyújtott.nem tartom helyesnek ,és akkor finoman fogalmazok.Senki nem szólt ,sőt inkább plussz 2-3 ember is rágyújtott.Ti is szoktatok úgymond tiltott helyen rágyújtani,ha már nem bírjátok?Volt már ilyen veletek?Hol,milyen helyzetben?

2023. aug. 9. 05:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ki van irva hogy tilos a dohanyzás, totál mindegy hogy igazi vagy elektromos vagy milyen.

Én is dohanyzom, a ferjem is a szüleim is, mondhatni lánc dohanyosok vagyunk de sose jutna eszemben rágyujtani ott ahol nem lehet kimegyek ha nem bírom ki.

2023. aug. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is cigizem, de moziban soha.
2023. aug. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Titokban pl, e cigit tudsz szívni a sötetben...
2023. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Autós moziba lehet dohányozni.

Zárt épületű moziban általában 5 méterenként van egy dohányozni tilos tábla 5 nyelven, piktogrammal. Azért nem szólt senki, mert ez a biztonsági személyzet feladata, nem a nézőké.

2023. aug. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!