Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A passzív dohányzástól is...

A passzív dohányzástól is függővé lehet válni?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban mamám végig dohányzott a wc-ben, érezni lehetett a szagot minden alkalommal mikor mentem elvégezni a dolgomat (ez nem tudom számít-e). Viszont a probléma akkor ütött be, amikor valakivel elkezdtem találkozgatni a lakásán, aki erősen dohányzik. Általában 2-3 napra mentem 1-3 havonta. Sose számoltam de szerintem egy nap elszívott minimum 10 szálat, mindet úgy hogy velem egy helyiségben volt. Sokszor úgy is rágyújtott hogy pl a mellkasán feküdtem szóval telibe kaptam a füstöt. Egy évig találkozgattunk. És most hogy nem megyek már, érzem magamon hogy (szerintem) gáz van mert rendesen hiányzik és kívánom a cigarettát nagyon erősen. Sikerült ráfüggnöm így hogy egy szálat nem szívtam életemben, és lehetek nikotinfüggő egész életemben? Vagy szerintetek mi van most? Eléggé magam alatt vagyok emiatt...

2023. aug. 11. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos.
2023. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes......ilyet még nem hallottam...
2023. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Mármint a párodhoz mentél? Lehet, hogy összekötötted a füstöt és a kellemes érzést, és az hiányzik neked.
2023. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-3 havonta 2-3 napot találkoztak, szerinted mennyire volt a párja?:D
2023. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!