Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
A társaságban, amiben vagyok dohányoznak és így most a jó időben egyre többet vagyunk a szabadban, ahol ők cigiznek én meg ugye amikor velük vagyok egymás mellett megyünk érzem a cigifüstöt. Kicsit távolabb állok ilyenkor tőlük, de van, hogy még így is érzem. Ez mennyire károsítja az egészségem. Mit tehetnék?

2023. jún. 10. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A passzív dohányzás káros, de azért én nem pánikolnék a helyedben. Ez inkább olyanokra vonatkozik, akik rendszeresen, töményen kapják, pl vendéglátósok, vagy ilyesmi. Attól nem lesz bajod, ha napi 2x rádszáll a füst.

A büdösség ellen mit lehet tenni? Hát nem sokat. Max annyit, hogy nem vagy velük egy társaságban. Gondolom a kedvedért nem fognak leszokni, így jön a megszoksz vagy megszöksz dolog.

2023. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Hazamész,és pollenszűrőt teszel a nyílászárókra.Ennyit tudsz tenni.

Ezt követően pedig nem mozdulsz ki otthonról,mert hát ugye a buszok,autók,stb.

Tehát otthon fogsz éhenhalni,de legalább tiszta lesz a tüdőd.

2023. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1

Tudom, én is arra jutottam, hogy ott kell hagyjam ezt a társaságot, más mód nem lesz, csak nehéz...



A vendéglátósok miért vannak kitéve? Tudtommal tilos ilyen helyeken rágyújtani

2023. jún. 11. 07:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Hazaérsz hajat mosol ás átöltözöl.
2023. jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Büdös azért nem leszek tőle
2023. jún. 11. 11:02
 6/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Itthon tilos a dohányzás a legtöbb zárt helyen ez igaz, de a világ elég nagy és a legtöbb országban szórakozóhelyeken nincs tiltva.
2023. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te azért hagynál ott egy társaságot, mert vannak akik cigiznek? Ez kicsit beteges. Ha városban élsz, 0-24-ben szennyezett levegőt lélegzel be, főleg télen a ködös/szmogos időben. Ez ugyan úgy rövidíti a várható élettartamod, mint a dohányzás.
2023. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: Egyetértek, viszont így meg lenne az esélye, hogy még ez is hozzátesz
2023. jún. 13. 14:43
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nem attól leszel tüdőrákos, hogy néha valaki melletted dohányzik. Ha emiatt eldobsz magadtól embereket, akkor azokat nem tekinted barátaidnak.

Szerintem ezt egy kicsit túlgondolod. Ennyi erővel ne menjünk utcára, mert elüthet egy autó vagy ne sétáljunk, mert az utcán cigizők füstje a tüdőnkbe kerül amikor elsétálunk mellettük.

2023. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!