Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy szoktatok le a cigiről?...

Hogy szoktatok le a cigiről? Milyen tippek váltak be?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és 7 éve dohányzok,elején kevesebbet,ma már napi kb 15 szál. Töltöm,de ígyis baromi drága,egészségtelen és haragszok magamra,amiért ennyire befolyásol. Le szeretnék szokni,próbáltam is hétvégén nem szívni,de az a baj nélküle nem tudok wcre menni. :/ Tudom ezis megszokás. De aki leszokott,hogy szokott le? Minek a segítségével?
2023. aug. 12. 19:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem,hogy akik leszoktak mennyi híztak? Illetve hogy előzték ezt meg? Érdemesebb diétával együtt leszokni?
2023. aug. 12. 19:24
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kb. 18 ev utan, egyik naprol a masikra. Egyszeruen nem vettem tobbet, 12 eve. Hiztam ugyan kisse, de nem ettol hanem a mozgasszegeny eletmodomtol.
2023. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Flagstaff ***** válasza:
100%
Én eleinte rengeteg vizet ittam, úgy ittam a vizet, mintha cigiznék. Napi 4-5 liter lement, ettől annyira éhes sem voltam persze. Igazából elhatározás kérdése az egész, fél évig nagyon vacak, aztán már egyre jobb lesz. De az a fél év, az tényleg nagyon rossz.
2023. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj valamit.
2023. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
E-cigi, rago. Ma mar nem erdekel, evek ota nincs az se, hogy barmikor ra tudnek gyujtani. Az elejen rossz csak. DE nagyon fontos, hogy ne ess vissza. Akkor kesz, akkor vege.
2023. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Akaraterő
2023. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Újévi fogadalom lett volna, de mivel karacsonykor beteg lettem és nem kívántam onnantól nem cigiztem. Marciusban meg kiderült hogy terhes vagyok, onnantól egyáltalán nem esett nehezemre nem rágyújtani. Nem is emlékszem, talán 4-6 hét volt rossz. 8 évig cigiztem, a vége felé már elment 1-másfél doboz.
2023. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akaraterő kell hozzá.

Én 20 év után napi 2 dobozt tettem le és sose hiányzott .

Én is a mozgásszegény életmód miatt híztam kb 10 kilót, de azelőtt meg sovány voltam.

2023. aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!