Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokni vágyók, más is...

Leszokni vágyók, más is szedett úgy Nicorette rágót, hogy felezte, esetleg negyedelte a tablettákat?

Figyelt kérdés

Már egy hete nem gyújtottam rá, nikotinos rágógumit szoktam használni ha rámjön a sóvárgás. Azonban már a 2mg-os rágótól is megszédülök, nemhogy a 4mg-tól, pedig napi 20 szálat szívtam anno, nem a gyengébb fajtából.


Újabban elkezdtem a 4mg-os rágókat negyedelni, így egyszerre max 1mg-t tudok bevinni, egyelore tokeletesen bevált, ráadásul így 4x annyi ideig elég egy doboz, mintha egészbe venném be a rágókat, kvázi havonta kijön így 10.000 Forintból az egész, nem pedig 60.000 mint a cigi volt.


Esetleg másnak is bevált ez a módszer? Vagy a negyedelés már nagyon pepecselos? Nem veszít a hatoanyagábol, ha állnak kicsit "felnégyelve" a rágók, mielott használom oket?



2023. aug. 17. 11:19
 1/2 Bálint6969 ***** válasza:
100%
Nem nagyon pepecselős, barátnőm apja is ezt csinalja, működik
2023. aug. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jól csinálod, de hamarosan el kell határoznod magad a végleges és teljes megvonásra. Utána még egy hónapig fogod érezni a hiányát, de nem szabad megdőlni!
jan. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!