Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Régen a nemdohányzók, hogy...

Régen a nemdohányzók, hogy bírták elviselni azt a tömény cigifüstöt amikor még beltéren (étterem, kaszinó, diszkó stb..) is lehetett cigizni?

Figyelt kérdés
Csak mert én még dohányosként sem tudom elviselni, például amikor valakinek a lakásában cigarettáznak.

2023. aug. 30. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nehezen. Illetve voltak az eteremnek pl dohanyzo es nem dohanyzo asztalai
2023. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen, gyűlöltem ha ilyen helyre kellett mennem.
2023. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Igyekeztem kerülni az ilyen helyeket. Most is minden bajom ha meggyek ajánlot levéllel pénzzel ügyfélhez azt azzal se tidztel meg nem bagózik környezezembe. Szívem szerint megfognám ilyenkor azt jól meszire eldobnám azt a büdös csikkot
2023. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon jó kérdés, engem mindig zavart, ha a közelemben dohányoztak. Sőt, nem szerettem olyan helyre, olyan lakásba sem bemenni, ahol benn dohányoztak a lakók. A saját házamban senki nem dohányozhat, a vendégeim sem. Kimehetnek az udvarra, ott eregethetik a füstöt, de a lakásban nem. Ez egy nagyon jó ötlet volt, hogy közintézményekben már nem lehet dohányozni.
2023. aug. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva volt. Én dohányoztam akkoriban, de akkor is! Szelni lehetett a cigifüstöt. Nem volt túl kellemes, sem egészséges.
2023. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehezen! Képzeld,a háziorvosom (nő) dohányzott rendelés alatt a rendelőben. No komment. Anyám meg otthon.

Utálom a cigit,ki se próbáltam soha. 40/nő

2023. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz volt mert mindenki mindenhol dohányzott. Emlékszem hogy mentem a kardiológushoz a kórházba, az orvos pedig 3 cigit elszívott miközben megvizsgált az alatt a 10 perc alatt.
2023. aug. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
gyerekként a szüleim a lakásban dohányoztak, élmény volt bemenni utánuk az ablaktalan wc-be, konkrétan marta a szemem a füst.
2023. aug. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 savelog válasza:
100%

Nincs undorítóbb a dohányos embernél. Bárhol rágyújtanak, a legszűkebb helyeken is,(lift, autó, wc) mert nekik ez jár. Dohányzós családban nőttem fel, gyerekként is gyűlöltem ezt, az egyetlen nemdohányzó hely a lakásban a közös szobánk volt az öcsémmel. Mikor ő is elkezdett dohányozni és szóvá tettem, hogy legalább itt ne, akkor kiröhögött. 2 foga bánta, én meg elköltöztem inkább a fenébe. Éppenhogy 18 voltam, de az életem legjobb döntése volt. A lehető legritkábban megyek olyan helyre ahol dohányoznak, fiatalként inkább nem mentem le sörözni/bulizni a haverokkal, csak ne legyen trágyaszagom ettől a szartól. Most ez a tetves IQOS hódít és azt hiszik ezt lehet bárhol használni, legalábbis ezt tapasztalom munkahelyen, szórakozóhelyen, pedig ugyanolyan undorító szaga van, és amikor mondom nem hiszik el... Na ilyenek a dohányosok ;)


Ha meglenne Thanos kesztyűje... ;) Ehhh....

2023. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 KiMaMi ***** válasza:
9es...teljesen átérzem. Nekem a főnököm szívja az irodában...és ez egy ügyfélszolgálat...hiába szóltam...várom már azt az ügyfelet, aki pofán b*ssza...
2023. szept. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!