Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerencsejáték veszteség után...

Szerencsejáték veszteség után hogyan lehetne lelkileg felépülni?

Figyelt kérdés
Szóval röviden tömören mar 1 éve roulettezek online , es mindig csak 10ezret toltok fel, 20ezernél leszedem a maradek 10 elmegy, aztan megint toltok fel 10et es igy tovabb. Ez ment egy ideig aztan most viszont rakaptam egy uj technikara, es ezert 40ezret toltottem fel, amivel el us jutottam 73ezerig, aztan lenullázódtak, majd feltöltöttem még 22ezret hogy visszaszerezzem, de az is elment. Tehát 1 nap alatt -62.000Ft. 18 éves vagyok csak ezért fáj ez nekem nagyon, mert kb ossz vissz volt 300ezrem amiből nost 62 eltűnt és nagyon fáj. Nem arra kérek senkit hogy tanácsokat adjon hogy ne kaszinózzak meg miert nem csináltam így meg úgy, mert ezt már tudom, soha többet nem fogok többször feltölteni, csupán ahhoz kérek segitséget, hogy a vagyonom 20%ának elvesztése után hogyan tudnám lelkileg rendbe szedni magam, mert itt a nyár meg a sok program és bármikor boldog vagyok éppen és eszembe jut ez, akkor egy pár percre megint elszomorodok. Illetve ami még a régi korszakomnál volt, hogy ha le is szedtem 10ezret, es utána elbasztam a maradékot, sosem alltam le, mert valamiért kellett nekem ez a fajta izgalom, és ott tudtam meg, hogy kell nekem hogy játszak

2022. aug. 2. 01:13
1 2 3 4 5
 1/50 gucsti123 válasza:
100%
Gondolj bele hogy ez 62k jó tanuló pénz volt...
2022. aug. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan sok pénz. Csak nyertél vele hosszútávon. Megtanított, hogy a szerencsejátékkal bizony nagy összegeket lehet veszíteni.

Ez csak pénz. Nem a szeretteid vagy az egeszséged veszett el. A pénz pótolható. Pl vállalhatsz munkát. Az meg hogy szomorú vagy természetes. Örülj ennek az érzésnek ha nem lennél szomorú eljátszanád a maradék pénzedet is és semmire nem maradna. Ráadásul megtanít beosztani a maradékot ami szintén hasznos tapasztalat lesz a jövőre nézve.

2022. aug. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
75%
Most bocsi, de mit írjunk erre, ezen csak veszíteni tudsz hosszú távon. Barátom volt anno nagy játékgépes, sok évig csinálta, ott voltam mellette, borzalmas az egész szenvedély, nem csak maga a pénz. Tanácsot erre nem lehet adni, anno ő is így volt ahogy te, kivolt amikor sokat vesztett, de másnap persze megint ott volt, akkor megint veszített pluszban, akármit mondhattam neki, a veszteséget sosem tudta feldolgozni. Anélkül, hogy abbahagyod, sosem fogod tudni a veszteséget elkönyvelni, vagy ha ezt nem akarod, akkor el kell fogadni.
2022. aug. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Azt dolgozd fel hogy soha tobbe nem csinalod. Mert ez egy ordogi kor. Es 30 ev mulva ott talalod magad hogy teljesen tonkrement az eleted.
2022. aug. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba MOST, mielőtt a függőség kialakul nálad....
2022. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Itt a válság fejezd be ezt a tevékenységedet és gondold tanulópénznek azt amit elvesztettél eddig és fogadd meg, hogy ennél 5 Fttal többet nem fogsz már ebben az életben elveszíteni ilyennel.
2022. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
80%
Örülj neki, hogy még csak 18 vagy és szórakozásra szánt pénzed egy részét szúrtad el nem a rezsid és megéljetésedre szánt összeget. Megérte mert így talán kijózanodsz hogy a szerencsejátékkal nem lehet meggazdahodni. Ki van ez találva. Egyszer kétszer nyer a játékos hogy kedvet kapjon aztán a tripláját veszíti el. Mindig ez a vége. Remélem megtanultad a leckét. Ezzel a veszteséggel sokat nyertél ha a hatására abbahagyod.
2022. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
45%
A rulettel csak veszteni fogsz, a 0 ára lehet tétet tenni de a pörgetésnél nincs 0. Így kerülsz hátrányba, ha már ennyire szerencsejátékozni akarsz tanulj meg pókerezni. Az nem szerencsejáték.
2022. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
62%
8-as,legalább ne adj már hülye tanácsot. Egyik szerencsejátékkal sem lehet hosszútávon nyerni.
2022. aug. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:

9: Blackjack, sportfogadás? :) biztosan kedvtelésből tiltják ki a profikat a kaszinók, nem pedig azért, mert verhető a játékuk.

8-as annyiban írt hülyeséget, hogy 0 is van a roulettkereken, ez adja a házelőnyt.

2022. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!